JOY TIPS: Ty nej diáře podle redakce

Nový rok = nový diář!
11953

Valentina, šéfredaktorka

Pro všechny milovníky knih mám tip na diář, který si zaručeně zamilujete. Vyniká tím, že u každého dne je jeden mikropříběh spojený s tím, kdo zrovna ten den slaví svátek. Autorem nápadu i mini vyprávění je Ondřej Buddeus – spisovatel, překladatel z němčiny a norštiny, editor a organizátor literárních akcí. Dokonce se i pyšní oceněním Magnesia Litera a cenou Jiřího Ortena. Na stránkách je ale samozřejmě i dost prostoru na ten váš, celoroční, příběh, který si napíšete jen vy sami. Pořídíte ho za 440 Kč na papelote.cz.

Mariya, fashion redaktorka

Už dvakrát za sebou se mi stalo, že jsem si koupila diář a nenapsala do něj následně ani čárku. Snad to v novém roce bude jinak a něco udělám se svou disciplínou. Diář je totiž nepostradatelnou součásti správného time managementu. A zrovna teď bych byla nejradši, kdy měl den o několik hodin navíc. Vybrala jsem si velký a přehledný kroužkový model ze Stradivaria za 499 Kč.

Týna, fotoeditor

Už třetím rokem nedám dopustit na motivační diář Doller. Obecně mám moc ráda, když si můžu stanovovat cíle a plány na určité období a tenhle diář zbožňuju právě za možnost si celý rok rozvrhnout na jednotlivé úkoly. Na konci každého měsíce navíc máte možnost si posledních 30 dní hezký shrnout, uvědomit si, co se vám povedlo, co ne a co je potřeba změnit. A kromě toho má Doller taky spoustu prostoru si veškeré své zápisky dokreslit a dozdobit jak je libo. Seženete ho v klasický "little black book" verzi, tak i v růžové.


Týna, beauty redaktorka

Můj nejoblíbenější diář je jednoznačně Filofax. Líbí se mi jeho jednoduchost a praktičnost – stačí si koupit základ a pak už jen každý rok doplňujete základní náplně s novým rokem. Teď se navíc chlubí krásnou mramorovou kolekcí, koupíte ji třeba tady, ale mají na výběr ze spousty krásných jednoduchých designů, které si můžete přizpůsobit přesně podle sebe pomocí rozřazovačů, různě barevných papírů, lepítek a samolepek. Počáteční investice je trochu větší – záleží jako velikost a provedení chcete, ale vyplatí se. 

 

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Být fit a hlídat si postavu díky diáři? Ano, jde to! S Fitness diářem 2019 budete mít vše pod kontrolou! Je skvěle řešený, najdete v něm spoustu vychytávek ( recepty, rady a tipy, výzvy... ) a díky motivaci, která se skrývá snad na každé stránce bude vaše cesta za vysněnou postavou snadnější a jednodušší než kdykoliv dřív! Nechte se vést s perfektním Fitness diářem 2019!


Karolína, redaktorka joyonline.cz

Limitky Moleskine miluju! Je libo Malého prince, Harryho Pottera, Snoopyho nebo třeba denimový diář? Je to krása. A pro milovníky jednoduchosti a skladných věcí jsou tu diáře kapesní velikosti - dokonce v nových barvách! Růžová, světle zelená, světle modrá,...

sledujte nás na instagramu