Reklama

JOY TIPS: Týna sportuje venku i v zimě a vybrala si na to top oblečení!

Inspirace přímo z redakce...
Reklama
7585

Valentina, šéfredaktorka

Mám ráda nakupování, mám ráda slevy a mám ráda kávu. Takže pro mě je naprosto nejlepší novinkou fakt, že ve Fashion Areně otevřeli pobočku Starbucks! Není nic lepšího, než se v průběhu lovu za těmi nejlepšími kousky posilnit horkým nápojem, u kterého se můžu spolehnout, že mi bude vážně chutnat. Nebo vůbec neztrácet čas a vzít si ho do kelímku a vydat se s ním mezi další regály a udělat kauf století. Nechci vás stresovat, ale Vánoce se blíží, tak se vydejte do pražských Štěrbohol, kupte svým blízkým něco pěkného a sobě dopřejte skvělou kávu. A dost možná uslyšíte, jak někdo vyvolává "sójové latté pro Valentinu"!

Tereza, online editorka

V září pro mě ani zdaleka nezačíná jen nový školní rok, ale hlavně nová divadelní sezóna. Už před lety jsem propadla prknům, která znamenají svět, a i když bych se na ně sama nikdy nepostavila, sledovat, co se na nich děje zpovzdálí, je prostě radost. Jeden z posledních super zážitků pro mě bylo představení Rituální vražda Gorge Mastromase v divadle DISK. Představení o tom, kam až můžete sami před sebou a svými morálními hodnotami klesnout v cestě za úspěchem, vás donutí na chvilku přemýšlet nad tím, jak žijete, a dost možná si i uvědomit, že svůj osud si píšete sami!

Veronika, beauty redaktorka

Tohle roční období na mě působí tak, že po příchodu z práce mrsknu kabelku do kouta, rychle si uvařím čaj a s knížkou (a čokoládou) zalézám do postele. K mému medvědímu režimu nesmí chybět ani svíčka. Její plamínek a vůně je pro mě podmínkou toho, abych se cítila útulně a v teple. Momentálně si brousím zuby na sladkou podzimní kombinaci Vanilla & honey od anglické značky Bomb cosmetics. Stojí 189 Kč, obsahuje čisté přírodní esence a vydrží hořet asi 35 hodin. Slušná výdrž, ale při mých pyromanských sklonech si na webu anabela.cz těch svíček radši vyberu hned víc...  

Kristýna, fitness redaktorka

Čím dál tím častěji trénuji venku, i když není léto, nesvítí sluníčko a není příjemných 20 stupňů. Dělám to pro sebe a na čerstvém vzduchu se mi prostě tak nějak líp dýchá. Baví mě si vymýšlet vlastní pořadí cviků, ale co nemám ještě úplně vychytané je sportovní oblečení do takového počasí. Přece jen dělat výpady, jumping jacks nebo sprinty v péřovce není úplně pohodlné a funkční. A tak si chci postupně pořizovat sportovní oblečení, které se dá postupně vrstvit, je tenké a přizpůsobivé. Už tradičně ujíždím na Nike věcech. Tato značka teď přišla s kolekcí NIKE Flash Pack, která je designově inspirovaná polární září. Boty nebo mikinu musím mít!

Sandra, grafička

Zima už je tady a pokud trávíte venku hodně času jako já, není nad to, když si po pěkné zimní procházce oboujete teplé ponožky, uvaříte si čaj a zachumláte se do deky. Teplé ponožky jsou základ a ty od babičky jsou prostě nejlepší! Pokud souhlasíte, mám pro vás tip: Každý listopadový a prosincový čtvrtek si můžete od 8 do 18 h na Farmářských trzích na Jiřáku nebo na pražských Výdejnách radosti ZOOT koupit pletené ponožky od babiček z Elpidy. 12. a 13. prosince máte tuto možnost dokonce i na Dyzajn marketu na piazzetě Národního divadla. Ponožky si můžete koupit i on-line na http://elpida.cz/web/ponozky/ a klidně se nechat překvapit jejich barevností a jedinečným designem. Dokonce jejich koupí uděláte dobrou věc a podpoříte seniory a centrum Elpida. 

Ponožky od babičky z Josefodolu

Karolína, online redaktorka

Každý den intenzivně přemýšlím nad dopisem Ježískovi a právě dneska na něj přibyla další nezbytnost - sluchátka Sony h.ear. Pecky do uší osobně moc nemusím a už dlouho pokukuju po designovém kousku, který bude pohodlný, stylový, hezky barevný a navíc zvládne kvalitně přehrát každý zvuk. A to sluchátka od Sony splňují. Jen si stále nemůžu vybrat z pěti barev! Jedna je hezčí než druhá. No mrkněte se sami na sony.cz!

Klára, stážistka

Minulý rok jsem k Vánocům dostala čtečku Kindle. Až postupem času jsem ocenila všechny její výhody. Ti z vás, kteří se mnou sdílí nadšení ze čtení rozsáhlých knih jako je například Hra o trůny, si ji zamilují hned. Celou tuto fantasy sérii, která váží snad i přes pět kilo teď nosím bez problému v kabelce všude s sebou. Je podsvícená, takže když se nemůžete odtrhnout od děje, můžete číst i celou noc, aniž byste budili partnera vedle vás. Pomáhá mi i při studiu, když nerozumím nějakému slovu stačí jeden klik a čtečka mi vyhledá vysvětlení. Cokoliv vás zaujme si můžete zvýraznit nebo si k tomu připsat poznámku. Vřele doporučuji pro všechny vášnivé čtenáře, kteří nedají bez knížek ani ránu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama