Reklama

JOY TIPS: Užijte si společně s fitness guru Týnou dva dny napěchované sportem a zábavou

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8723

Valentina, šéfredaktorka

Kdo by nechtěl nahlédnout do zákulisí módních domů jako je ChanelChristian Dior nebo například Hermès? Také vám to zní jako sen, který se nemůže nikdy splnit? Pak pro vás máme skvělou novinku. Již letos se v Bratislavě otevírá pobočka prestižní francouzské módní univerzity MOD´SPE Paris Central Europe Fashion Business School. A hádejte, kam studenti této vysoké školy chodí na praxi? :)

Pokud toužíte po práci v módní branži, je právě tohle ta pravá škola pro vás. Přihlášky se však musí odevzdat do 20. června 2016, takže pokud máte zájem, je nejvyšší čas. Navíc je tu možnost získat plné stipendium!

Více informací o škole i o stipendiu naleznete na www.modspeparisce.com.

Verča, beauty redaktorka

Má závislost na suchých šamponech je už veřejným tajemstvím - ať se chystám cvičit, o víkendu na procházku, vypravuju se do společnosti nebo si balím tašku na cesty, vždycky je u toho můj práškový hrdina. Myslím, že jsem už vyzkoušela všechny, které jsou na našem trhu k dostání a netrpělivě čekám na každou novinku, která se objeví. Jedny z mých nejoblíbenějších jsou šampony Batiste. Baví mě na nich ten široký výběr funkcí a vůní.  Možná už jste se v nové JOY dočetli, že v létě budou k dostání dvě novinky - Marakkech s orientální vůní a Sweetie, která je cítit po malinách a vanilce. Já jsem z nich nadšená a v létě je moje volba jasná! Zkuste je taky. Ostatně - s JOY je teď můžete vyhrát! Více v aktuálním vydání na str. 72-73. 

 

Týna, fitness redaktorka

Fitness holky pozor! Jestli milujete sport a nemáte žádný plán na 24. a 25. června, mám pro vás návrh na výlet do Prahy, konkrétně do klubu SaSaZu v Praze. Bude se tady totiž konat fitness festival - Reebok Fitness Sensation. Co od toho čekat? Dva dny . Festival je rozdělený do čtyř bloků.

- "Fitness Party Hard", kde si otestujete svou fyzičku díky Les Mills nebo na tréninku zápasníků americké UFC

- "Yoga Sensation" - jóga, jóga a zase jenom jóga a vše, co s ní souvisí

- "Yoga Party Night", kde vas naučí meditovat, cvičit, tančit a těšit se můžete i na živou hudbu a DJs

- "Reebok Free Gym" – velkolepá část, kde si vyzkoušíte CrossFit, Kettlebell trénink, House Dance, fuknční tréninky, prostě všechno, čím si můžete krásně "zničit" tělo. 

Myslím, že to bude vážně skvělá akce! Více info na www.fitness-sensation.cz

 Mája, fashion redaktorka

Sluníčko je fajn, ale někdy umí pořádně ublížit. Já osobně se před ním celé léto schovávám. Když už se ale stane, že se rozhodnu opalovat, často se spálím. Pro tyto případy mám schovanou tajnou zbraň - sprej s Aloe Vera, který rychle regeneruje a hlavně ulevuje bolestiFytofontana Aloe Vera sprej, 165 Kč

 

Karolína, on-line redaktorka

Každý z nás se občas dostane do situace, kdy obdrží pozvánku na akci, na které je uveden dress code. Málokdo si s tím ale většinou ví rady. A protože i já v tom často tápu, jsem moc ráda, že jsem objevila společnost Cavalier, která je schopná nejen ušít košili, kostýmek, oblek nebo třeba blejzr na míru, ale navíc zaměstnává módní konzultanty, kteří mi vždy ochotně (a klidně i po telefonu) poradí. 

Tereza, on-line editor

Nikdy jsem nebyla úplně snídaňový nadšenec. Zatímco všichni umírali už jen z představy, že by nedostali najíst 5 minut po probuzení, já potřebovala alespoň pár hodin na to, začít třeba jen mluvit. Snídaně se tak volně proměnila v brzký oběd a hotovo. Aby to tak zůstalo navěky, asi bych se nesměla zamilovat. Než jsem se s Antonínem seznámila, věděla jsem od svých přátel, že to bude láska na celý život. Jak bych jim, ale mohla uvěřit. A pak... Slovo dalo slovo a já pochopila, co znamená láska na první pohled. Výsledek? Jsem zamilovaná a snídám o něco pravidelněji. U Antonína samozřejmě! U toho Antonína, který si jednou získá na 100 % i vás. Třeba chlebem s vajíčkovou pomazánkou! 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama