Reklama

JOY TIPS: Valentýnské radosti z redakce i z našeho nového e-shopu

Svátek všech zamilovaných se pomalu blíží a my pro vás máme tipy, jak si ho užít single, i ve dvou. Stačí si prostě udělat radost! A čím přesně?
Reklama
9804

Valentina, šéfredaktorka

K žádnému jinému svátku se tolik nehodí červené nebo růžové rty jako k svatému Valentýnu. A já mám teď na poli rtěnek nového oblíbence, tak je to ideální příležitost vám ho představit. Novinka od Elizabeth Arden z Liquid Assets Color Collection je hlavně skvělá v tom, že k její aplikaci vůbec nepotřebujete zrcátko. Sice se to může zdát jako velký risk, ale nebojte se, opravdu to jde! Cushion polštářek totiž dokonale obkreslí vaše rty a nemusíte se tak bát žádných přetahů nebo šmouh. Navíc má opravdu lehkou konzistenci, intenzivní pigmenty a dlouho vydrží, takže na valentýnskou večeři a něco nemravnějšího naprosto ideální. 

Verča, beauty redaktorka

Je úplně jedno, jestli Valentýna slavíte v páru, single nebo vůbec. Pojměte ho jako den, kdy budete mít ráda a rozmazlovat hlavně sebe. Napusťte si vanu a vhoďte do ní šumivou balistiku. Mě to představení, které se tímto okamžikem vždycky spustí, strašně baví. Koule šumí, točí se, pouští barevné bubliny a krásně voní. Pak už se můžete rozhodnout podle svého momentálního stavu nebo nálady, jestli si tuhle šumivou premiéru necháte pro sebe, nebo ji ve vaně v rámci sv. Valentýna budete s někým sdílet. Koupíte je např. na www.anabela.cz za 74 Kč. 

Kristýna, fitness redaktorka

Po obchodu Správná podprsenka jsem už pokukovala dlouho. Ale přiznávám se, moje lenost v tomto směru dosahuje neuvěřitelných rozměrů, a tak jsem několikrát udělala tu chybu, že jsem skončila v nějakém módním řetězci, kde jsem si koupila něco, z čeho jsem byla hned druhý den nešťastná a utratila tak dohromady celkem slušnou sumu peněz za nejrůznější pseudopodprsenky, které jsem pak nakonec stejně musela vyhodit, protože se nedaly nosit. Podprsenky mě na různých místech dřely, prsa mi z košíčků buď vypadávaly nebo naopak v záplavě nekvalitních materiálů úplně zanikly, zkrátka na nich bylo vždycky něco špatně. Z obchodu Spravnapodprsenka.cz (mají i eshop!) jsem ale nadšená. Konkrétně obchod na Vinohradské v Praze praská ve švech množstvím nejrůznějších podprsenek, ale nebojte se, nemusíte se probírat stojany a sama hledat. Stačí říct prodavačce, která je ve vteřině u vás, svou představu, jdete do kabinky, kde vás přeměří a pak už jen zkoušíte a zkoušíte. Slečna, která mě měla na starosti (Alena Z.) je absolutní profesionálka, která rozumí tomu, co dělá, je taktní, sympatická a nadšená. Doporučila mi spoustu dalších drobností, o jejichž existenci jsem neměla ani tušení (jako například odepínatelná ozdobná ramínka, která si můžete variabilně upravovat) a já odcházela naprosto spokojená. A i když se můj účet o trochu ztenčil, rozhodně této investice nelituji, to pohodlí za to stojí a vám opravdu doporučuji Správnou podprsenku vyzkoušet!

 

Klára, online redaktorka

Na svatého Valentýna se chceme cítit krásné. A to jak na romantické večeři, tak večer. A tak mám pro vás super tip, který zajistí obojí. Jsou jím krajková body z Intimissimi. Když si pod ně vezmete bralette podprsenku nebo kildně i černé tílko s úzkými ramínky, můžete je využít na večeři a zároveň když si pod ně nevezmete nic, můžete je využít jako sexy večerní outfit místo krajkového prádla. Výběr mají opravdu veliký, stačí si vybrat jaká barva a střih sedí právě na vás.

Tereza, on-line editor

Dneska mám pro vás jen jednu krátkou, možná o to zásadnější informaci! Časopis JOY pro vás otevřel svůj vlastní e-shop. Každý den, novinky na skladě od fashion novinek, přes must-have obuv až po líčení v něm najdete všechno a co je úplně nejlepší, všechno, co pro vás nasdílíme v našem e-shopu bude pod 1500Kč. Startujeme speciální valentýnskou edicí a doufáme, že se vám vše, co se v e-shopu objeví bude líbit. A že si možná sem tam i něco koupíte... Mám pro vás navíc ještě jednu nabídku navíc... Když mi na e-mail tereza.szkatulova@burda.cz napíšete, co byste si zrovna chtěly pořídit, zařídím pro vás novou trendy nabídku přímo na míru. Prostě stop nekonečnému hledání trendy kousků. Od teď je to naše práce!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama