Reklama

JOY TIPS: Verča má pro vás tentokrát návod na super rychlé a snadné dekorování vajec

Inspirace, drby i novinky přímo z redakce...
Reklama
8281

Verča, beauty redaktorka

Dámy, většina z nás sice Velikonoce nesnáší, ale ruku na srdce, málokdy se nám podaří je úplně zazdít. Stejně se vždycky nějaký zbloudilý koledník nebo neohlášená návštěva objeví -  a v tom případě je lepší být připravené! Mě letos okouzlily vajíčka, které vypadají superefektně a přitom je jejich zdobení úplně primitivní. Zbyly vám nějaké metalické tetovačky z loňského léta? Šup s nimi na vejce! Hotovo budete mít za pár minut a "tetované" kraslice vypadají skvěle. 

Tereza, on-line editor

Velikonoce neslavím. Nebarvím vajíčka a upřímně je mou jedinou radostí vidina mazance a beránka na všech návštěvách. Chci zásobu čokoládových králíků, a v ideálním případě omeletu se žampiony na pondělním brunchi s přáteli. Dokonalé Velikonoce. No a pak se tak probírám svými oblíbenými GIFy ve světě internetu a mám tip století! Zmalujte letos, díky privilegiím přestupného roku, mužům zadky vy. A když nebudete chtít jít na věc pomlázkou, zkuste to temperami.

 

Karolína, on-line redaktorka

Mně osobně už bezlepkové šílenství přešlo, neměla jsem dostatečně pevnou vůli. Ale stále mám kolem sebe spousty lidí, kteří se touto cestou dobrovolně či nedobrovolně vydali. A právě díky nim jsem objevila skvělé bezlepkové těstoviny Pasta di Venezia z Wine Food Marketu, které jsou vyrobené ze směsi kukuřičné a rýžové mouky. 

Týna, fitness redaktorka

Dnes mám pro vás jen malý rychlotip. Chybí vám motivace ke cvičení? Začněte na Instagramu sledovat účet SQUATWORKOUTPAGE. Najdete tady spoustu krátkých videí, které vám ukážou, jaké cviky jsou nejucinnější na část těla, kterou mají muži nejradši - náš zadek! Plus: super fotky holek s dokonalou postavou. Třeba vás to nakopne. Mně to pomáhá! :)

Mája, fashion redaktorka

Nepiju Colu, a ani žádné jiné sladké sycené nápoje. Jednou za čas mě ale přeci jen přepadne hrozná chuť si něco podobného dát… V tu chvíli vyráží do boje balzámky na rty s vůní a příchutí “zakázaného ovoce”. Dobrou chuť!

Sandra, grafička

Krásné a upravené vlasy jsou základ, bez toho to jednoduše nejde. Informací o nich, produktů na jejich velebení a hodin strávených jejich údržbou není nikdy dost. Proto bych vám chtěla dát tip na web a blog paradivka.cz, kde najdete všechno. Možná i trochu víc a ještě k tomu si můžete rovnou všechny ty úžasné věci, které nutně potřebujete i nakoupit. Co víc si přát, příjemnou zábavu!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama