Reklama

JOY TIPS: Vyražte za kulturou stejně jako šéfredaktorka Valentina

Inspirace přímo z redakce...
Reklama
7971

Val, šéfredaktorka

Tentokrát pro vás mám tip na pražskou kulturní událost trvající následující tři týdny! Zkuste si odpočinout od mainstreamu a vydejte se festival SpectaculareUž potřetí se můžete těšit na to nejlepší ze současné světové elektronické, ambientní, experimentální, vážné i jazzové hudby. Na výběr je opravdu spoustu akcí, které se konají až do 12. února v Paláci Akropolis, Crossu Clubu a Jazz Docku. Nenechte si ujít jeden ze sedmi koncertních večerů, workshopy, filmové projekce nebo spojení hudby a současného tance. 

Všechny potřebné informace a podrobný program najdete na www.spectaculare.cz!

Terka, online editor

Můj dnešní tip je Janet Devlin! Po dlouhé době hvězda talentových soutěží, která mi dokázala vykouzlit už v první vteřinách po tom, co začala zpívat (1:43), husí kůži. Poslechněte si jí taky a třeba stejně jako já budete mít na chvíli pocit, že nic na světě už nikdy nemůže mít chybu. Can't Help Falling In Love With You!

Janet Devlin Can't Help Falling In Love With You - The X Factor 2011 Live Show 2 (Full Version)

Karolína, online redaktorka

Je několik věcí, bez kterých si čas strávený ve fitku nedovedu představit. A jsou mezi nimi i legíny. Mám velký problém vybrat si takové, které si během cvičení nebudu 1000x povytahovat a upravovat. Teď jsem ale objevila novinku od Nike, která je prostě super! Jde o legíny Nike Zoned Sculpt Tight, které jsou super pohodlné, skoro bezešvé. Navíc podporují svaly v pohybu a regulují teplotu na místech, kde se většina lidí nejvíce potí. Se vám zalíbily stejně jako mě, tak mrkněte na nike.com! :)

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama