JOY TIPS: Vyzkoušejte s on-line redaktorkou Karolínou pivní jógu!

Pravidelné tipy redakce, tentokrát na téma zdravý životní styl!
10569

Valentina, šéfredaktorka

Poslední dobou se snažím jít do sebe! Není to jen z toho důvodu, abych shodila pár kil, ale hlavně kvůli tomu, že se pak prostě cítím lépe. Nikdy jsem nedokázala z jídelníčku úplně odstranit nedietní věci, jídlo si užívám, takže by to pro mě představovalo spíš mučení. Proto se teď snažím víc hýbat, ačkoli nejsem od přírody sportovní typ. Musím se do toho sice občas nutit, ale ten pocit po každém tréninku je jednoduše super. Teď se navíc moc těším na lekce, které si pro všechny připravil Reebok! Konají se v Galerii Mánes až do 4. září a můžete si zde zcela bezplatně dopřát tréninky se zkušenými trenéry. Rezervujte ale rychle, zájem je obrovský... čemuž se vůbec nedivím. Mě nejvíc lákají lekce jógy s výhledem na Vltavu, ale ráda vyzkouším i něco nového, tak sbírám odvahu i na pro mě zcela neznámé hodiny Les Mills nebo Crossfitu. Nabídka Reebok Experience Store je ale ještě pestřejší, najdete v ní třeba také běh nebo bojové sporty. Svým úsilím si navíc můžete přijít i na parádní slevy na sportovní oblečení, obuc i doplňky. Čím náročnější trénink, tím větší sleva  - až do výše 30%. Takže vlastně dostanete zaplaceno za to, že pro sebe něco děláte! Rozvrh, rezervace & všechno, co potřebujete vědět, najdete na www.reebokexperiencestore.cz.

Bára, beauty redaktorka

Sportování je jedna z věcí, která mě dokáže hodně nakopnout. Miluju ten pocit, když mám odcvičeno a stojím pod studenou sprchou s vědomím, že pro dnešek na sebe můžu být pyšná. A když se mi pravidelný pohyb ještě daří skloubit i se zdravým jídlem, pak je to úplná paráda. Za odměnu si pak dopřávám nejrůznější radosti – někdy malé, a někdy velké. Tentokrát si myslím na sportovní tašku Renana Neo Black od americké značky Eastpak, která je vyrobená z neoprenu a skvěle se hodí nejen na cvičení, ale i do města nebo na víkendy. K dostání je za 4900 Kč a co se mě týče, má jen jednu nevýhodu – je totiž tak pěkná, že se líbí i klukům. A já se vsadím, že mi ji bude brát i můj muž! 

Mariya, fashion redaktorka

Nejraději ze všeho cvičím doma. Nejvíce na tom oceňuji to, že jsem sama, že mám k dispozici velké zrcadlo v předsíni jen pro sebe a díky tomu se můžu plně soustředit na techniku a správné tempo cviků. A kdo mi předcvičuje? Ty nejlepší trenéry jsem si našla na Youtube. Je úžasné, kolik různých druhů workoutů tam najdete! Mezi mé nejoblíbenější kanály patří POPSUGAR Fitness, Body Project, FitnessBlender a hrozně zvláštní ale účinný Lumowell. A jaké jsou vaše nejoblíbenější cvičební kanály?

Karolína, on-line redaktorka

Od dubna nic nedělám. Začalo to tím, že jsem čas jindy strávený ve fitku věnovala přípravě na státnice. A pak už jsem se do fitness režimu nemohla dostat. Moje tělo už ale začalo vykazovat známky toho, že mu cvičení chybí, proto jsem se začala poohlížet po pohybu, který by mě bavil. A přišla jsem na to! Je to PIVNÍ JÓGA! Pivo miluju, jóga mě láká, není o čem přemýšlet. Jdu do toho! A pokud to chcete zkusit i vy, tak se vidíme v úterý v 19:00 v pražském studiu Solo Bueno Yoga!

Petra, on-line redaktorka

Pokud přemýšlíte o změně svého jídelníčku a chcete začít žít a jíst zdravě, doporučuju vyzkoušet Cambridge Weight Plan. Jídlo je chutné (obzvlášť čokoládové tyčinky) a navíc absolutně praktické! Ráno si do kabelky hodíte tři pytlíčky s jídlem (v nabídce najdete koktejly, polévky, smoothie nebo třeba těstoviny - vše v pytlíčcích, které buď zalijete horkou vodou nebo jednoduše rozmixujete v šejkru) a máte na celý den vystaráno! Rychlé, praktické, chutné a navíc to opravdu funguje. Nejen, že se naučíte pravidelně a zdravě jíst ale zároveň díky Cambridge Weight Plan získáte postavu snů bez jojo efektu!