Reklama

JOY TIPS: Vyzkoušely jsme super krycí make-up, který si zamilujete

To ale není všechno. Val vám prozradí, díky čemu je zdravější než dřív, Mája vám dá tip na šperky, které jsou ideální jako dárek k Valentýnu...
Reklama
8016

Valentina, šéfredaktorka

Bohužel patřím k lidem, kteří se nemůžou pyšnit vysoce odolnou imunitou. Jakmile zafouká studenější vítr nebo dvě minuty sedím v klimatizovaném prostoru, tak už hned vím, že je zle. Zároveň ale nemám ráda prášky. Ne, že bych byla nějaká přírodní žena a odmítala je v každém případě... Když se jim ale můžu vyhnout, tak jsem jedině ráda. Ale letos je to se mnou lepší, ani jednou jsem nebyla na ORL, což je opravdu zázrak. A proč? Protože jsem začala trošku víc řešit, co vlastně jím. A teď mám ke svému přesunu na zdravější stravě i dokonalého pomocníka. Vydavatelství NOXI uvedlo na trh knihu Rostlinná antibiotika - tajné zbraně přírody od Aruny M. Siewertové, a musím říct, že je vážně skvělá. Netvrdí vám totiž zarputile, že klasická medicína je špatná, ale nabízí i alternativy bez chemie. Poradí vám například i v případě, že trpíte na problematickou pleť nebo častými záněty močových svět. Rozhodně doporučuji! 

Aruna M. Siewertová: Rostlinná antibiotika (279 Kč)

Verča, beauty redaktorka

Myslím, že dnes nebudu mluvit jen za sebe, když vám jako svůj tip týdne představím nový make-up od Vichy „Dermablend 3D Korekce“. V redakci jsme ho totiž vyzkoušely už všechny a jsme z něho nadšené. Žádná z nás (naštestí) sice nemohla naplno otestovat a tím pádem ani ocenit jeho hlavní benefit - a to vyhlazení a zmírnění vystouplých nedokonalostí i jizviček po akné, ale jeho ostatní funkce si pochvalujeme hodně. Jeho pastovo-pěnová textura není příliš těžká, jak by se u make-upu určeného na problematickou pleť dalo očekávat, výborně barevně kryje a hlavně je také hned matný. A vážně dlouho vydrží. Často se mi už brzy odpoledne stává, že na mě make-up taje a musím ho obnovovat, ale tenhle drží. Zajímavé taky je, že ačkoli je naše Valentina Sněhurka a já mám pleť nejméně o odstín tmavší než ona, používáme obě stejný odstín - takže se na pleti zřejmě skvěle barevně přizpůsobuje. A jedno doporučení na závěr - na tvář ho nanášejte blenderem nebo houbičkou, vytvoří mnohem přirozenější efekt. Make-up „Dermablend 3D Korekce“ koupíte za 599 Kč v lékárnách. 

Týnka, fitness redaktorka

Už mám takové pravidlo – každou sezonu si koupím minimálně jedny Conversky. Já vím, jsou obyčejné, nudné, nosí je každý, okoukané, neoriginální… Ale je mi to jedno, prostě ty boty miluju, pro mě jsou perfektní. I v těch největších mrazech a na sněhu jsem je nosila (s vložkou z ovčí vlny), protože jsem je měla nové! To dá rozum, že jsem je nemohla nechat opuštěné doma! Nová kolekce je jako vždy krásná a já se nemůžu rozhodnout. Určitě mám v plánu klasické bílé, ale zálusk mám i na další. Třeba tyhle.

Terka, on-line editor

Pro někoho je Valentýn synonymem červené a růžové romantiky se vším všudy, pro někoho spíš jen den, ve kterém je hezké udělat si čas na svého Božského. Pokud patříte do skupiny fanoušků jednoduchosti a velkolepé projížďky v kočáře, pugéty květin a nadstandardní večeře jsou pro vás trochu moc, vsaďte na maličkost! Na maličkost v podobě náramků Mooyyy.

Jde o dva náramky, které patří k sobě. Jsou si podobné a vzájemně se doplňují. Ve variantě pro ni jsou dvě béžové a jedna hnědá kůže a říční perla, pro něj jsou dvě hnědé a jedna béžová kůže a přírodní láva. Perla slibuje lásku, štěstí, radost, úspěch, hojnost a bohatství, podporuje ženský půvab, odpuzuje negativní energie, vnáší ženě rozumnost a odvahu. Lávový kámen je silný ochranný amulet zasvěcený léčení a uzdravení, ztělesňuje sílu, plodnost a pomáhá rozptýlit hněv. Prostě značka ideál! 

Mája, fashion redaktorka

Druhé polovičky potřebují někdy poradit, nebo spíš popostrčit správným směrem, když jde řeč o dárcích. A protože Valentýn je za chvíli tady, nenechte si ujít příležitost dostat přesně to, po čem už dlouhou dobu toužíte. Za mě to je nějaký jedinečný kousek od Antipearle. Tyto šperky jsou jedním slovem dokonalé! V tuto chvíli se mi nejvíc líbí náramky se zubem a perličkou, kam si můžete nechat vyrýt počáteční písmeno svého jména. Krása krás! Na všechny jejich výtvory se koukněte na www.antipearle.com!

Karolína, online redaktorka

Sice doma Valentýna neslavíme a neřešíme, ale já osobně (a tajně) beru tenhle den jako příležitost pro to, udělat si alespoň malou radost. A mým letošním favoritem je spodní prádlo z eshopu www.bechick.com, které je pohodlné a rajcovní zároveň! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama