Reklama

JOY TIPS: Zatočte s podzimní depresí po vzoru šéfredaktorky Val

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9446

Valentina, šéfredaktorka

Přepadá vás podzimní deprese? Rychle si pořiďte vstupenky na Prahaha International Comedy Festival. Tato super akce začíná dnes a trvá až do 12. listopadu, takže se klidně můžete smát deset dní v kuse, když si to budete přát! Vybírat můžete ze zábavných představení v češtině, angličtině i němčině nebo si dokonce vyzkoušet stand up comedy na vlastní kůži v rámci jednoho z pořádaných workshopů. A hned zjistíte, že ti, co dělají one man a one woman show potřebují pořádnou dávku odvahy a zaslouží si obdiv. Já už mám lístky na solo představení Zoe Lyons, která je v zahraniční hotovou senzací tohoto žánru. A beru s sebou kamarádku. Nedovedu si představit žádnou lepší formu terapie na listopadové splíny. 

Mája, fashion redaktorka

Příští týden slibuje být kulturně absolutně vyčerpávající a já už se nemůžu dočkat! Hned v pondělí totiž začíná Czech Design Week 2016! Je to celý týden nabitý nejen designem - svou tvorbu představí mimochodem více než 80 nadějných talentů, ale i party, přednáškami a panelovými diskuzemi. Vstup na akci, která se celá odehraje v Praze v Kafkově domě, je 150 Kč, ale první večer 7. 11. se bude konat velká zahajovací party pro veřejnost, kam je vstup volný. S kým se tam potkám? 

Verča, beauty redaktorka

Pokud jste stejně jako já (ať už z vlastní vůle nebo z partnerské loajality) sportovní fanynkou, nenechte si ujít sportovní událost podzimu! Už příští úterý se utká ragbyová reprezentace ČR s týmem Barbarians, který je složený z těch nejlepších světových hráčů. Proti českým borcům tak nastoupí zástupci slavných All Blacks, Crusaders, Wallabies a jiných slavných týmů. I když se asi nemůžeme těšit na vítězství našich barev, bude to určitě super zážitek, který se už nikdy nemusí opakovat!  Tak s kým se uvidím příští úterý 8. listopadu v 19:00 na stadionu Markéta? 

Kristýna, fitness redaktorka

Jestli mám pro něco slabost, jsou to vůně. Mám ráda čerstvě vyprané prádlo, parfémy, vůni domova, vůně při vaření a pečení... Vlastně stavím vůně téměř ve všem na první místo. Když si pořídím make-up, musí vonět, i když je jeho nejdůležitější prvotní funkce jiná. Když si dávám jakékoliv jídlo, musí samozřejmě příjemně vonět, abych ho snědla (malou výjimku představuje mnou zbožňované Bun-cha, Bun Bo Nam Bo a Pho Bo a další asijské speciality, které tak úplně nevoní, pravda). Jestli čtete tipy redakce pravidelně, už jste určitě pochopili, že moje sympatie si získala značka Rituals. Z tohoto obchodu mám něco doma téměř pořád. Jejich sprchová pěna Yogi Flow je podle mě nejlepší věc na sprchování ever. Teď se ale nejvíce těším, až si doma zapálím svíčku Rituals Green Cardamon z Private Collection. Voní podobně jako už zmiňované vyprané prádlo. A to je něco pro mě.  

Klára, online redaktorka

Ve středu jsem byla na setkání s první ambasadorkou ČR pro Intimissimi, Simonou Krainovou. Její šarm ale nebyl to jediné z čeho jsem byla unešená. Dostala mě i nová zimní kolekce plná krajek, stylových aplikací a romantiky. Ze všeho nejvíc jsem si oblíbila krajkovou podprsenku s popruhy, které mají záměrně vykukovat z pod oblečení. Ale krásná byla celá kolekce, takže pokud nevíte, kam pro originální prádlo, Intimissimi je jasnou volbou.

Tereza, on-line editor

Do kina na příběhy o super hrdinech chodíme celkem často. Neznám nikoho, kdo by neslyšel nic o Spidermanovi, Iron Manovi Hulkovi a dalších... I když fantastickým světům fandím a ano, mezi můj nejoblíbenější žánr vždycky patřily a patřit budou pohádky, co se děje v reálném světě mě nikdy nezajímalo méně.

Kdybych měla jmenovat novodobého hrdinu, který si zaslouží víc pozornosti než kterýkoliv smyšlený zachránce světa, byl by to Edward Snowden. Nevím, jestli jste jeho jméno zaznamenali, když se v roce 2013 kolem něj a děsivých praktik amerických výzvědných služeb, strhl mediální poprask, ale ať už ano, nebo ne, jděte se na jeho příběh podívat (znovu) i do kina. Od 10. listopadu 2016 jde Snowden v režii Olivera Stona do kin a ať už si z jeho příběhu odnesete cokoliv, věřím, že vás donutí přemýšlet.

P.S.: I kdyby to bylo jen o tom, jestli má smysl, zalepit doma webkameru na svém notebooku.

Snowden (2016) CZ HD trailer

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama