Reklama

JOY TIPS: Zjistěte, jakou hudbu miluje šéfredaktorka Valentina

I mnoho dalšího...
Reklama
7741

Valentina, šéfredaktorka

Na Janu Kirschner nedám dopustit! Už jako malá jsem ji poslouchala s mamkou pořád dokola, takže její (tehdy kazetu!) V CUDZOM MESTE znám nazpaměť. Ale i její další tvorba mě baví, takže její nové album 16 naj pesničiek jednoduše musím mít a už se těším, až si ho budu pouštět pořád a pořád dokola. Výběrové album navíc obsahuje kromě klasických hitů i několik slavných duetů a píseň „Voda divoká“, která doteď na žádném nosiči nevyšla. Takže se je opravdu na co těšit. 

Tereza, online editor

Znám spousty lidí, které mi po dvou sklenkách vína začnou povídat o tom, že jednou napíší knihu. Chápu je, občas své kamarády obtěžuji podobným sdělením. A bylo by to fajn, ale... Jediné, co nás všechny společně dělí od toho něco vydat, bude asi to, že kromě smsek a zpráv na FB toho bokem moc nenapíšeme. Jasně ještě sem tam nějaký e-mail. Až to přeci přijde a políbí nás múza, napíšeme bestseller přes noc. Jenže co když bude múza tak zaneprázdněná, že nám žádný polibek nevěnuje... V ten moment přijde lektor tvůrčího psaní René Nekuda a jeden z jeho kurzů. Na první dobrou zkuste třeba ten, který je on-line, jmenuje se 3 měsíce inspirace zdarma, a třeba pak zatoužíte i po variantě naživo! Zkuste to, já to zkusím taky a jednoho dne se potkáme v knihkupectví, kde budeme koukat s láskou na svá díla a vzájemně se poplácáme po zádech a budeme si gratulovat ke splnění snu. Tak dohodnuto?  

Týna, fitness redaktorka

Streetová a sportovní značka Roxy spojila své síly s kosmetikou Biotherm. Jak? Vyrobily speciální nákrnčíky, které obsahují mikrokapsle vyživujícího krému z bambuckého másla, meruňkového oleje a vitaminu E. Díky tření se krém postupně uvolňuje, takže vám kůži ošetřuje a vyživuje. Takže až pojedete na hory, nemusíte se už bát podrážděné nebo odřené pokožky na krku. :) Mně to teda přijde super. 

Koupíte v prodejnách Roxy, na www.quksilver.cz nebo na www.vivantis.cz! 

Karolína, online redaktorka

V poslední době se cítím jako blázen, který tráví každou volnou chvilku v kině. Jsem tam pomalu častěji než u rodičů, ve škole nebo ve fitku. Ale v některých případech to vážně stojí za to. Stážista byl super, poslední část filmu Hunger Games taky a Gangster Ka: Afričan, novinka z české dílny, mě velmi mile překvapila! Takže pokud nevíte, co v tomhle ošklivém počasí vymyslet, tak si kupte lístky, popcorn šunka-sýr a užijte si film! :) P.S. Nenechte si ujít ani film Trable o Vánocích. Vypadá to na fajn sváteční věc s hvězdným obsazením :)

Klára, stážistka

 Také nikdy netušíte, jak dlouho používáte svůj zubní kartáček a kdy ho vyměnit? Ve chvíli, kdy má roztřepené štětiny je už pozdě! Naštěstí Pro-tech přišel s novinkou na trh. Vyrobil kartáček opatřený speciálním proužkem, který vás po třech měsících upozorní, že ho máte vyměnit. Stačí při prvním použití zmáčknout tlačítko a zbytek už zařídí kartáček za vás. 

Verča, beauty redaktorka

Ahoj všichni! Užíváte si advent? Můj dnešní tip bude ne o tom, co si pořídit, ale o tom, co si nepořizovat. Štěně k Vánocům. Trhá mi srdce, když měsíc po Vánocích útulky hlásí trojnásobné překročení kapacity. Je to stále ta samá písnička. Takže než se rozhodnete si letos o Vánocích splnit své dětské přání nebo vyslyšet naléhání svých dětí, vážně zvažte tohle: 

- pes nemá tlačítko, kterým se dá vypnout.
- pes potřebuje ven. Denně. Několikrát denně. I když prší. I když máte lepší program. 
- pes potřebuje vaši pozornost a vaši společnost. Nestačí ho jen bleskově vyvenčit a pak ignorovat. Nebo ho celý den nechat samotného v kotci. 
- pes potřebuje kvalitně jíst. I když se vám dneska nehodí tahat pětikilový pytel granulí. Nebo na něj nemáte peníze. 
- pes je pes. Bude ničit věci. Bude nechávat chlupy. Bude občas zlobit. 
- když ho vaše děti budou otravovat, bude se bránit. Je to zvíře jednající podle svých instintků, ne kandidát věd. 
- pes vás bude milovat. Alergie v rodině, nedostatek času, nezvladatelná povaha, změna bydlení, chuť cestovat...nic z toho pro něj není pochopitelný důvod, abyste ho odložili a zlomili mu srdce.
- takhle to bude probíhat každý den po dobu příštích cca 13 let. 
Zvládnete to? 
Ne? Tak se na to vykašlete. 
Ano? Super! V útulku si určitě vyberete. Je tam dost psů od těch, kteří to nezvládli... 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama