Reklama

JOY TIPS: Zjistěte, jakou novinku od Starbucks ochutnala Týna

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8176

Valentina, šéfredaktorka

Pokud se řadíte mezi sportovní nadšence a chcete vyzkoušet úplně nejnovější technologii, která vaše výkony posune zase o kousek dál, tak si rychle pořiďte boty Reebok ZPUMP Fusion 2.0Díky inovativní technologii PUMP padnou úplně každému jako ulité. Fungují totiž na patentovaném systému vzduchem plněného vaku, který se vytvaruje přesně podle nohy svého nositele. Tyto super boty, které jsme už v redakci podorobili testu, sežente ve dvou barevných variantách. Za nás v JOY samozřejmě vede šedá v kombinaci s růžovou. Podívejte se na video, abyste pochopili, co se za touto unikátní technologií skrývá! 

ZPump Fusion 2.0 │ See How it Works

Verča, beauty redaktorka

Taková nenápadná věc a jaké dokáže zázraky! Přesně tohle mě napadlo, když jsem poprvé vyzkoušela tužku na obočí od Make Up For Ever „Pro Sculpting Brow Pencil“. Dámy, které si domalováváte, zvýrazňujete a vylepšujete obočí, říkám vám, že tuhle tužku budete milovat. Já ji zcela určitě považuju za můj kosmetický objev měsíce! Tužka je zploštělá, má v průřezu tvar kapky, takže s ní můžete kresit tenké čárky á la chloupky i ji použít naplocho, pokud je potřeba. Díky svému tvaru se vám navíc nikdy neztupí, takže je i bez ořezávání stále ostrá a neplýtváte jí. Měkkost nebo tvrdost - jak chcete - je tak akorát. Krásně kreslí, ale není příliš lojovitá, takže neslepuje obočí. A ani není příliš tvrdá, abyste musela tlačit a stejně v obočí neměla ani čárku. Za super věc považuji i intergovaný kartáček, což už je samozřejmost u většiny tužek, ale hlavně houbičku s korekčním a projasňujícím pudrem, která se v tužce nachází taky. Odstínů je v nabídce pět, všechny hodně přirozené. Jediným mínusem je vyšší cena (840 Kč), ale vzhledem k tomu, že za dobu, co ji používám, mi obočí pochválilo asi 5 x více lidí než normálně a protože se mi s ní opravdu skvěle pracuje, je to odpustitelné. Já tuhle tužku fakt miluju a pokud ji zkusíte, jsem si jistá, že vy budete taky!  

Týna, fitness redaktorka

Včera jsem byla na ochutnávce novinky od Starbucks a byla jsem mile překvapená. Když jsem slyšela, že jde o kávu, která se louhuje za studena přes noc, trochu jsem se bála, že mě čeká hořká silná chuť, navíc s ledem, takže k tomu budu muset sníst všechny čokoládové muffiny, které ve Starbucksu prodávají. A nestalo se! V létě si jí dost možná dám dobrovolně, radši než moje oblíbené latte, protože je osvěžující a navíc s lehkým čokoládovým dozníváním. Zkuste ji také!

Tereza, on-line editor

Miluju všechny filmy na světě a i když nejvíc ze všeho holduju kouzelným pohádkám, narazila jsem na snímek, který musím vidět úplně z jiného důvodu než normálně. Je inspirovaný realitou, mrazí z něj až za hrob a o kouzelné pohádkové atmosféře se tu mluvit opravdu nedá! Já, Olga Hepnarová! 

Já, Olga Hepnarová - oficiální TRAILER

Karolína, on-line redaktorka

Taky tak milujete snídaně naservírované až pod nos a dělané s láskou? Pak vyražte do Café Platýz na pražské Národní třídě, kde vám přichystají vajíčka, párky i domácí lívance. Mňam! 

Mája, fashion redaktorka

Taky si čas od času naordinujete cheat day? No a já v ten svůj vždy toužím po čerstvých nadýchaných lívanečcích z kynutého těsta, nebo po velkém a šťavnatém burgeru. Nedávno jsem zašla do nově otevřeného podniku Želva beers & burgers, kousek od Nákladového nádraží Žižkov, kde vám naservírují jedny z nejlepších burgerů, které jsem kdy měla. Opravdu doporučuju!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama