Reklama

JOY TIPS: Zjistěte, jaký obchůdek si zamilovala šéfredaktorka Valentina

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9214

Valentina, šéfredaktorka

Zbožňuji obchody a obchůdky s duší, ve kterých cítíte, jakmile do nich vkročíte, že je jejich majitelé provozují s láskou. A přesně jeden takový nyní nově najdete v pražských Holešovicích. Kousek od Veletržního paláce vznikla kamenná verze online obchodu HNST.LY Báry Perglové. HNST.LY nabízí výrobky od poctivých tvůrců a jejich příběhy. V aktuálním portfoliu jsou interiérové i módní doplňky a kosmetika. Celý sortiment je vybírán tak, aby svým půvabem a funkcí zpříjemňoval každodenní život. A to se mi moc líbí! Interiér obchodu vznikal na základě stejné filozofie, proto byly použity české dřeviny a nábytek byl vyroben s přiznanými konstrukčními detaily. Víc už vám nepovím, běžte se pokochat do Šternberkovy 17 sami! 

Mája, fashion redaktorka 

Jestli se zajímáte o fotografii, tak si rozhodně nenechte ujít výstavu světoznámého fotografa Roberta Vana. Výstava Memories vás seznámí se sedmdesáti čtyřmi barevnými snímky, které vznikaly od roku 1968 až po současnost. Tyto skvosty si můžete prohlédnout od 5.10 do 8. 1 v Galerii Tančící dům @ Kotva, Revoluční 1, Praha 1, 3.patro.

Verča, beauty redaktorka

Probírám se novinkami, které na podzim uvádí značka Essence a musím říct, že nejsou vůbec špatné! Kromě skvělých odstínů, které jsou nejen podle aktuálních trendů ale i podle mého vkusu, se mi líbí taky jejich textura a vůně. S paletkou Light Up Your Palette vám půjde krásně strobing tváře, make-up Camouflage zase skvěle kryje. A můj favorit? Tekuté matné rtěnky Matt matt matt! Jsou příjemně vláčné, sytě barevné, nechávají krásně matný finiš a bonus? Voní jako bílá káva! 

Kristýna, fitness redaktorka

Protože si momentálně procházím ukázkovým obdobím "žerucoměnapadne", jídlo si moc nehlídám a pomalu nemám co na sebe (ACH JO, to musí skončit), objevila jsem nedávno na TASTY Ameriku. Našla jsem totiž superrychlý, supertučný, supernezdravý, ale dokonalý recept na rozpečené tousty. Úplně jsem zapomněla, jak taková obyčejná věc může chutnat tak skvěle - až se vám chce brečet. Myslím, že byste si tohle měli všichni doma vyzkoušet. Můj tip: já jsem tenhle recept jako správná food redaktorka (Na to, že píšu i fitness rubriku, na chvíli zapomeňte) ještě upgradovala na vyšší stupeň - přidala jsem slaninu. Jenom pláteček. 

The Art Of Grilled Cheese

Klára, on-line redaktorka

S příchodem podzimu přichází i k němu neodmyslitelně patřící dýně! A to nejen v podobě dýňových polévek a pomazánek, ale také v podobě výstav těch nejzajímavějších kousků. Jedna z výstav dýní se již tradičně koná v Botanické zahradě v Troji, jejíž exteriér je krásný už sám o sobě a s kompozicemi z krásně barevných plodů nebude mít chybu! Na oranžové krasavce se můžete chodit dívat od 24.9.2016 - 23.10.2016.

Tereza, on-line editor

I když mám ráda novoty, baví mě sáhnout občas po věcech z druhé ruky. Baví mě u věcí hledat příběh a přesně ten kousky z druhé ruky mají. Miluju antikvariáty, kde to voní úplně jinak než v klasickém knihkupectví, a seženu spoustu skvělých titulů třeba i v prvním vydání s osobním věnováním. Baví mě navštěvovat second-handy. Nejen že za stejný obnos peněz nakoupím často i 5x víc věcí, ale aspoň trochu se tak přibližuju hlavní myšlence slow-fashion hnutí. A rovnou vám na jeden dám tip – BOBINY secondhand, funguje stejně dobře naživo (budete mít chuť se k nim nastěhovat), tak i on-line. Vyberete na fotce, objednáte klidně i na Slovensko a nebo jen rezervujete, vyzkoušíte a pak se pořádně rozmyslíte jestli koupit ANO, nebo NE! Super lidi, super přístup, super kousky za super ceny! #laska

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama