Reklama

JOY TIPS: Zjistěte, kde bude moci již brzy ochutnat speciality ze všech koutů Asie

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8409

Valentina, šéfredaktorka

Zapomeňte na to, že by ponožky měly být nenápadné a nudné! Mnohem lepší je vybrat si barevné modely, které vám hned zlepší náladu nebo rozveselí jinak umírněný look. Já osobně mám moc ráda českou značku SocksInBox a jejich ponožek už mám doma skoro celou sbírku. A designerka Iva Neumanová, která za SocksInBox stojí, je navíc neuvěřitelně milá! Na svoje si přijdou úplně všichni: ženy, muži i děti. Kompletní kolekce a další informace hledejte na www.socksinbox.cz.

Verča, beauty redaktorka

Máte na těle nějaká znamínka? A kontrolujete si je? Možná teď protáčíte oči, že je to otravné, že vás se to netýká a blablabla –  ale týká, fakt že jo. Zvlášť pokud chodíte na solárko, nebo jste se někdy spálili, nebo pokud pravidelně vyrážíte na inlajny, běhat nebo se jen tak opalovat a nemažete se opalovacími krémy. Věděli jste, že mezi mladými lidmi do třiceti let, kteří mají rakovinu, je každý třetí nemocný právě rakovinou kůže? Mě to teda dost děsí, proto si znamínka nechávám vyšetřit každý rok. A zvlášť od doby, co melanom objevili mé 27leté kamarádce.  Přišli na tom mimochodem právě při jedné preventivní akci. A jen díky tomu, že ho objevili včas, je dnes zase zdravá a v pohodě. Vy si je můžete zkontrolovat sami doma jednoduchou metodou skincheck nebo si je nechat prohlédnout dermatologem, třeba v rámci nějaké bezplatné akce, které se v ČR na jaře konají už pravidelně. Mrkněte na skinchecker.cz

Mája, fashion redaktorka

Nevím jak vy, ale já nikdy nedokážu spotřebovat obří balení pěny do koupelny. Nedávám si vanu zas tak často a vždy, když si dám tu práci, chci, aby pěna voněla jinak než minule. Jinak mě to prostě nebaví :) Konečně jsem našla východisko a pořídila si sadu osmi mini pěn od Marks and Spencer. Kromě úžasných vůní jako například verbena, kakaové máslo, mandarinka nebo lekník, vás určitě potěší i fakt, že žádná kosmetika z Marks and Spencer není testováná na zvířátkách! Sadu pořídíte za 399 Kč.

Karolína, on-line redaktorka

Pokud jste stejně jako já milovníci asijské kuchyně, ale v nejbližší době se na výlet do Japonska, Thajska, Číny ani Vietnamu nechystáte, nezoufejte. Už 30. dubna 2016 se v pražských Holešovicích otevře vstup do festivalového městečka, kde budete mít jedinečnou příležitost ochutnat tradiční asijské pokrmy, nasát výjimečnou atmosféru a dozvědět se spoustu věcí o pro nás vzdálených kulturách. Já osobně se už nemůžu dočkat čínských knedlíčků :) Více informací o festivalu, programu i vstupenkách najdete na asianfest.cz.

Týna, fitness redaktorka

Sháníte hezkou vůni do bytu? Zajděte do Rituals. Teď v prodejnách najdete novou limiovanou edici "The Ritual of Karma". Tato sada obsahuje jak vonné tyčinky, svíčky nebo sprej na tělo a tkaniny, tak i kosmetiku jako je peeling, sprchový gel, sprchový olej a tělový scrub. Vy i vaše domácnost se tak můžete zahalit do příjemné vůně lotusu a bergamotu. Nedám na tuhle značku dopustit – jejich vůně jsou TOP! Přesvědčte se sami.

Tereza, on-line editor

Nová kolekce na jaro/léto 2016 od CHATTY s názvem Dusty Pictures mě baví. A maximikina jako vystřižená z 1. třídy je prostě nejvíc. Vzpomínky na písanku, slabikář a dětství bez starostí, do kterého se prostě a jednoduše můžete znovu zabalit! 10 bodů pro CHATTY!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama