Reklama

JOY TIPS: Zjistěte, v čem bude péct cukroví beauty guru Verča

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9519

Valentina, šéfredaktorka

Pomalu ale jistě se nám blíží vánoční svátky, a to je přesně to období, kdy máme přece jen trochu větší tendence pomáhat druhým. A já bych ráda využila vašeho rozpoložení, abyste přispěli na dobrou věc. Stačí přijít 20. listopadu od 15:00 do 18:00 na akci s názvem Společně pro Wakitaku do Trick baru v Malostranské besedě v Praze. Spolek Wakitaka vznikl díky myšlence žáků základní školy Zličín za účelem podpory dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě. Jeho cílem je umožnit dětem “tam” dosáhnout kvalitního a úplného základního vzdělání bez pocitu závislosti na druhých a pomoci dětem “tady” pochopit důležitost vzájemné odpovědnosti mezi různými kulturami a národy. Snaží se u všech zúčastněných posilovat potřebu lidské sounáležitosti a motivovat je k přirozenému všestrannému růstu. Charitativní akce, která se bude konat už tuto neděli, se koná opravdu jen a jen na podporu dětského vzdělání. 

Prostory jsou zapůjčeny zdarma, účinkující vystupují bez nároku na honorář, vše potřebné zařizují dobrovolníci na vlastní náklady, věci k prodeji jsou darovány či placeny příznivci a odměnou všech, kteří se na události podílejí, je hřejivý pocit smysluplné činnosti. 100 % výdělku je uloženo na transparentní účet 777943737/2010, z něhož jsou veškeré finanční prostředky použity pro děti školy Wakitaka v Ugandě. Vylepšete si karmu a pomozte taky! Více informací najdete na Wakita webových stránkách nebo na jejich facebookovém profilu. 

Spolu pro Wakitaku - Deník 2015

 
Verča, beauty redaktorka
 
Pečete rády vánoční cukroví? Přiznám se, že já jsem to milovala. Na začátku prosince se u velkého moukou vysypaného stolu sešly čtyři generace žen z naší rodiny a povídaly si rodinné historky. Teď už tady prababička ani babička nejsou a já mám každý prosinec tolik práce v redakci, vánočních večírků a pracovních posezení a honění se za dárky, že jsem v tom mámu nechala samotnou... A přiznám se, že mě to mrzí. Proto si dávám závazek, že to zase obnovím. A prvním krokem budou tyhle rozkošné zástěry z Chiclovely.sk, ve kterých budeme vypadat jako dokonalé domácí žínky. Mají je ve verzi luxusní, šatové a sukňové a některé vážně vypadají jako šaty z Pomády. V těch se nám to s mámou bude péct samo 
 
Kristýna, fitness redaktorka
 
Víte, kde teď sehnat originální čokoládu? V Butlers. Jejich kolekce Choc Star s vtipným obalem, na kterém jsou zvířata nastylovaná do slavných osobností mě hodně pobavila. Za mě vede Snoop Dog a Michael Jackson. 
 
 
Klára, online redaktorka
 
Milujete tenisky a kdyby to šlo, tak byste se jich nevzdali ani v sychravém podzimním počasí, či sněhu? Tak to vás asi stejně jako mě potěší nová kolekce zimních tenisek od Niku. Nová kolekce Nike SneakerBoots přinesla 4 vyteplené tenisky, které nepropustí žádnou vodu, takže si v nich můžete směle vyrazit na procházku i v deštivém počasí. 
 
 
Mariya, fashion redaktorka
 
Mám doma vanu a v těchto měsících toho taky hodně využívám (rozumějte zneužívám). Když mi je zima, mám špatnou náladu, je toho moc v práci, ponořím se do voňavé bylinkové lázně a je po starostech. Pro absolutní uvolnění a pro hluboký spánek jsem si obzvlášť oblíbila kromě pěny do koupele přidávat i sůl Divoká růže a levandule od tetesept Herbs & Oils. Vyzkoušejte a budete se cítit jako znovuzrozená!

Koupelová sůl Divoká růže a levandule, tetesept Herbs & Oils, 55 Kč.
 
Tereza, on-line editor
Už v minulém kole jsem si (i vám samozřejmě) slibovala, že si podvedu v JOY TIPS kulturní deník. Co vám budu povídat... Pokračuju v tom! Na úterní premiéře jsem se zamilovala znovu do Eddiho Redmayna díko roli ve snímku Fantastická zvířata a kde je najít takže, co vám tak asi můžu říct... Hledejte v programech nejbližších kin a jděte na to. Je to víc něž (Harry Potter) paráda!

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) CZ titulky teaser TRL HD

 
 
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama