JOY Valentýn | Objevte osobní tipy na dárky i zážitky od každé z redaktorek!

Každá z nás tento svátek slaví po svém...
11113

Valentina, šéfredaktorka

Řadíte se se svým drahým mezi knihomoly? Pokud ano, tak pro vás mám úplně nejlepší tip na rande. Zarezervujte si svou VIP terapii v pražském knihkupectví Book Therapy. Jedná se o večer v obchodě, který budete mít jen a jen pro sebe. Během  3,5 hodin si můžete listovat všemi publikacemi, poslouchat hudbu a popíjet kvalitní víno. Pokud si během společného prohlížení některou z knih zamilujte, což se mimochodem určitě stane, dostanete na ni pak ještě 10% slevu. Takže rychle, rychle, ať na vás zbyde volný termín! Cena za tento super zážitek je 990 Kč pro vás oba. Více informací hledejte na www.booktherapy.cz.

Týna, beauty redaktorka

K Valentýnu se tak nějak nabízí slovíčko masáž. Já pro tyto účely celkem ráda používám masážítka od značky LUSH. Jde o ztuhlý olej, který se pomalu rozpouští při kontaktu s pokožkou. Nikde vám tím pádem nestéká a nanášíte jen skutečně potřebné množství. Limitované valentýnské masážítko "Melt My Heart" je vyrobeno z fair trade bio kakaového másla, ale najdete v něm složky jako okvětní lístky růže, violku, kadidlo, cypřišovou silici, povznášející absolue nebo pomerančový květ. Tato smyslná vůně je jako dělaná pro romantické večery ve dvou, ale pozor – masáž si můžete udělat i sama, když se budete chtít rozmazlit a dodat své pokožce hydrataci. A nejen na Valentýna. Koupíte tady za 275 Kč. 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

U nás doma se den sv. Valentýna neslaví. Teda můj partner ho neslaví. Já ano. Tak trochu sama se sebou. Hlavně prostřednictvím nákupů. Letos jsem si v předstihu pořídila nové prádlo Boux Avenue v Centru Chodov. Vybírala jsem opravdu dlouho, nakonec však vyhrál jeden z bestsellerů – set s názvem Zoe v černé barvě za 1380 Kč. No není krásný? Brzy se tam zřejmě vrátím pro stejné prádlo v jiné barvě. Díky asistenci tamního personálu mi totiž konečně podprsenka dokonale sedí.

Klára, foto editorka

Kupovat na svatého Valentýna čokoládu do tvaru srdce nebo medvěda? Tak to už je dávno pasé. Kór v době kdy máme k dispozici tak originální dárky jako jsou například zamilované Happy socks, které se tentokrát nechali inspirovat odkazem jednoho z nejslavnějších newyorských pop artových umělců 80. let Keitha Haringa. Vznikla z toho úžasná kolaborace plná barev a věčného poselství lásky. Kolekce Happy Socks x Keith Haring je k dostání na e-shopu www.urbanlux.cz

Lucka, fitness redaktorka

Co mi moje paměť sahá, nevybavuji si, že bych někdy nějak závratně slavila Valentýna. Neříkám, že je to hloupé, trapné nebo americké, každý svátek, který oslavuje lásku, je fajn. Jen jsem asi prostě měla partnery, kteří to nijak neocenili. Tudíž se žádné dárky ani kytky nekonali. Letos jsem to tedy pojala po svém. Jelikož jsme celkem sportovní rodina a fandíme kdejakému sportu, letos oslavíme Valentýna společně s manželem u Olympijských her a místo vína si otevřeme limitovanou Coca-Colu. Navíc jsou ve hře jako bonus trendy fandící dupačky, které můžou fanoušci vyhrát na Instagramu @cocacolaczech nebo na jejich Facebookových stránkách. 

Petra, produkční a on-line redaktorka

Tip na Valentýna? U mě to jednoznačně vyhrává doporučení na skvělou večeři ve společnosti vašeho miláčka! Dlouhá večeře při svíčkách, dobré víno, skvělé jídlo a hodiny a hodiny povídání si o tom, na co v běžných dnech nemáte dostatek času. Miluju dlouhé večeře, kdy člověk nemusí myslet na to, že ještě musí dopsat mail, vyprat prádlo nebo uklidit. A Valentýn je na takové romantické a dlouhé zastavení se ideální, nemyslíte? Ať už zvolíte večeři při svíčkách doma nebo využijete jakékoliv restaurace, rozhodně neuděláte chybu! Ne nadarmo se přece říká, že láska prochází žaludkem!

Mariya, fashion redaktorka

Darujte své druhé polovičce na svátek všech zamilovaných svůj něžný dotek a půl hodiny absolutního blaha. Myslím tím masáž samozřejmě. A nezapomeňte si vzít k ruce olej. Já mám vyhlídnutý luxusní ručně vyráběný BIO olej s růženínem JAGAIA, který má symbolický název Srdce dokořán a má navodit celkovou harmonii, lásku a klid. Najdete ho na www.nordicday.cz za 500 Kč.

sledujte nás na instagramu