Last minute dárky | Bedna s páčidlem pod stromeček? Proč ne!

A co nadělujete pod stromeček vy?
11941

Klára, redaktorka publicistiky

Určitě má každá z vás v rodině nějakého muže, kterému jednoduše neví co. Mám ideální dárek, když má váš táta, strejda nebo třeba tchán prostě úplně vše. Tohle ještě nedostal! Jde o dárkový box s páčidlem, který pokud nezvládne sám otevřít, tak se k dárku nedostane. Dělají se bedny pro whiskaře, pivaře, gurmána a mnoho dalších. No a pokud máte stejný problém se ženou, koukněte na dámské verze.

Valentina, šéfredaktorka

Dárek pro chlapa je vždycky pořádný oříšek. A je úplně jedno, jak je starý. Nedávno jsem ale přišla na nejlepší zážitek, který si užije váš přítel, mladší sourozenec, syn i táta nebo děda. Je to sice trochu dražší záležitost, ale stojí za to. Navíc se můžete složit ve více lidech v rodině, kolikrát je to i lepší než kupovat spoustu drobností. Obzvlášť pokud jde o příležitost vyzkoušet si práci pilota! Nejmodernější letecký simulátor v ČR najde na pražském Újezdě, kde se obdarovaného ujme profesionál a zasvětí ho v realistickém 100% funkčním kokpitu Boeingu 737 do tajů létání. Na výběr jsou různě dlouhé a zaměřené nabídky letů – vzlety a přistání, cesta kolem světa nebo třeba záchrana letadla v extrémním počasí.  Ceny začínají na 1990 Kč a veškeré informace najdete na www.myairlines.cz.

 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Mám pocit, že se to pomalu zlepšuje, ale i tak stále nemáme během uspěchané předvánoční doby dostatek času na všechny své blízké. A na ty nejbližší paradoxně už vůbec ne. Rychlý svařák na trzích, aby se neřeklo, vyfotit se na Instagram a hurá opět nakupovat dárky nebo dodělávat pracovní resty. STOP! Udělejme si na své drahé polovičky čas a užijme si klidné rande v pohodlí domova. Stačí vybrat téma, které vás oba baví, objednat Randebox a užívat si jeden druhého! Jste zvědaví, o co jde? Mrkněte na randebox.cz a hned vám to bude jasné.

Mariya, fashion redaktorka

Co může být lepším dárkem, než cool boty? O jedněch takových bych věděla! Vyzývavá a hravá limitka, kterou vytvořila značka Converse ve spolupráci se zpěvačkou Miley Cyrus je božská. Je to už jejich třetí společná kolekce a je plná provokativních platforem, třpytek, sametu a netradičních barev. Já ji úplně miluju.

Týna, beauty redaktorka

Právě teď jsou obchody narvané k prasknutí a je těžké k sobě nepustit všudypřítomný předvánoční stres. Dárky online už koupit pravděpodobně nestíháte a chodit do obchodů lze, ale musíte mít opravdu silné nervy. Pokud ještě potřebujete "doplňkové" dárky pod stromeček, doporučuji koupit poukázky do kina nebo jinou poukázku na nějaký společný zážitek. Můžete vymyslet a naplánovat nějaký výlet s tím, že obdarovanému zaplatíte cestu, jídlo, vstupy atd. Takové dárky jsou stejně nejlepší – společně strávený čas a zážitek. A teď to máte beze stresu a prodírání se davy lidí!

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Nejdokonalejší dárek? Pro mě to určitě nejsou drahé okázalé dary, kterými se později můžeme "pochlubit" na sociálních sítích. Tím nejkrásnějším a nejcennějším dárkem je podle mě čas, který můžete druhému věnovat. Možná to zní jako klišé, ale není. Drahé dárky vám neuvíznou v paměti tolik, jako skvěle strávený čas s někým, na kom vám záleží, koho milujete. Zkuste proto letos darovat zážitek. Co třeba pořídit vašim blízkým voucher na společný brunch, který si všichni užijete na maximum? A kam na takový dokonalý brunch zajít? Já volím nejraději restauraci Zlatá Praha. Perfektní jídlo, bezchybný interiér a výhled na Prahu, který vám vezme dech. Co víc si přát...

Týna, fotoeditor

Jestli nevíte, co pořídit svým rodičům, rozhodně hoďte oko na webovky www.perkman.cz. Knížečka Díky, že jsem! je originální dárek, jak poděkovat svým rodičům snad úplně za vše. Každá stránka je interaktivní, můžete do ní vpisovat, vylepšovat fotky a utvořit si ji přesně jak potřebujete. Osobní dárky jsou prostě nej a radost z nich je zaručena!