Reklama

Letní akce, které si redakce JOY nenechá ujít. Přidáte se?

Výběr je rozmanitý! Pro sportovkyně, milovnice hudby i filmové nadšenkyně...
Reklama
12360

Valentina, šéfredaktorka

Žádná milovnice jógy, běhu nebo paddleboardingu by neměla chybět příští sobotu 22. června na pražském Střeleckém ostrově, kde se bude konat akce Justwoman by Reebok. Ta se po několikaletém úspěšeném fungování na Slovensku přesouvá i do našich končin. Během dne plného aktivit a zábavy chtějí organizátorky vytvořit silnou komunitu žen, která se bude vzájemně inspirovat, podporovat a cítít se dobře ve svém těle. Cílem je hlavně si aktivně odpočinout a načerpat pozitivní energii od ostatních účastnic. Pokud s některým z výše uvedených sportů nemáte žádné zkušenosti, tak se vůbec nic neděje. Nebudete zdaleka jediná, a proto budou na místě instruktoři, kteří vám se vším poradí, abyste si novou aktivitu alespoň vyzkoušely. Vstup na akci stojí pro jednu osobu 490 Kč, ale když vytvoříte "týmy" s kamarádkami, čekají vás zvýhodněné balíčky. Více informací najdete na www.justwomancz.cz.

Týna, beauty redaktorka

Léto je prostě stejně nejlepší období v roce. Nebudu tady vyjmenovávat všechny důvody, proč ho miluju, ale mezi jeden z nich patří i super letní události, jako třeba letní kina. Sledování vašeho oblíbeného filmu pod širým nebem, nejlépe ještě s drinkem v ruce, má prostě svoje obrovské kouzlo. Porozhlédněte se ve svém okolí, jestli se ve vaší blízkosti také někde nepromítá a s dekou a kamarádkou vyrazte. Alespoň jednou za celé léto to prostě musíte zažít. V Praze se promítá mimo jiné i ve Žlutých lázních každé úterý a sobotu od 21:30 a seznam filmů najdete tady.

Klára, redaktorka publicistiky

Colours of Ostrava letos navštíví legendární The Cure! Lepší a slavnější kapelu si k osmnáctému ročníku festivalu, tedy ke "vstupu do dospělosti", snad ani ve Vítkovicích nemohli přát. Cure letos pro změnu oslavili 40. Tak s nimi nezapomeňte řádně zapařit. Neméně skvělé vystoupení předvede určitě i vousáč Rag n bone man neno Florence + The Machine. Mimo hudební čísla se můžete již tradičně těšit i na naší vymazlenou JOY zone! Kde se vám dostane té nejlepší beauty péče. Tak s kým se uvidíme?

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Co si letos v létě určitě nenechám ujít a na co se moc těším je koncert Tata Bojs s Filharmonií Hradec Králové, který se bude konat v pátek 21. června v broumovském kláštěře! Skvělý letní open air v kouzelné klášterní zahradě je zážitek, který, myslím si, bude vyjímečný a určitě by neměl chybět na vašem letním "to do" listu! Takže se vidíme 21. června! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama