Reklama

Limitky i nadčasová klasika | 4 páry bot, na které si v redakci brousíme zuby

A jaké boty máte aktuálně v hledáčku vy?
Reklama
12623

Klára, zástupkyně šéfredaktorky

Kotníkové kozačky na padpatku jsou něčím, co mi v zimě jednoduše nemůže chybět. Mám jich mnoho - černé, hnědé, vínové....a tak přišel čas mojí sbírku trochu ozvláštnit. Do oka mi padly Tomsky se zajímavým podpatkem s geometrickými obrazci. Šla jsem do nich nejen kvůli designu, ale i kvůli jejich konceptu One for One, který funguje tak, že za každý prodaný pár se druhý pár rozdá v oblastech třetího světa, kde TOMS ve spolupráci s lokálními nebo mezinárodními organizacemi boty distribuuje dětem. Hlavním cílem je rozšířit přístup ke vzdělání v komunitách v odlehlých oblastech světa a pomoci tak podpořit soběstačnost komunity s perspektivou do budoucna.

Najdete je na Urbanlux.cz za 4 520 Kč.

Karolína, online redaktorka

Conversky jsou moje sdcovka a nejraději bych měla doma každou limitku. Většinu si jich však musím nechat ujít. Jednak bych je neunosila, a hlavně bych je brzo neměla kam dávat. Nové kolekci Converse Renew vyrobené z upcyklované džínoviny ale asi neodolám. 

Džíny jsou srdcovým kouskem téměř každého šatníku, ale zároveň jsou i jedním znejčastějšíchkusů oblečení, které končí na skládkách. A tak se Converse rozhodli pracovat se starými džínovými kalhotami, které pochází od britské vintage značky Beyond Retro. Na novince Chuck Taylor se poprvé na jednom modelu potkávají tři různé typy džínoviny – světle modrá, tmavě modrá a černá.

Kolekce Converse Renew je v prodeji v obchodě Converse ve Westfield Chodov a ve Footshopu.

Mariya, fashion redaktorka

Já jsem si právě objednala tenisky Fila, celé potištěné logy. Ten design je boží a pro milovníky chunky tenisek je to to pravé. Najdete je exkluzivně v eshopu Deichmann a mizí odtud pěkně rychle, tak si doporučuju pospíšit. 

Petra, produkční a online redaktorka

Přemýšlím nad nima už nějaký ten rok a letos do toho už opravdu praštím! O čem je řeč!? No přece o legendárních Ugg botičkách! Proč jsem váhala? První jsem si myslela, že tenhle trend přejde... Pak mě odrazovala cena... Jindy jsem si na ně zase vzpoměla až na konci zimy... ale letos! Letos je to jiné! Myslím na ně už teď a co nevidět si pro ně i dojdu! “Uggy” jsou zkrátka cool, nadčasové a já už se teď nemůžu dočkat, kam mě tyhle nové botičky zavedou...

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama