Móda, kosmetika, zábava | Prozkoumejte naše objevy za poslední měsíc!

Poctivě se snažíme sledovat i testovat novinky napříč všemi rubrikami. A co nás oslovilo tentokrát?
11719

Valentina, šéfredaktorka

Můj objev nastaví ostatním laťku hodně vysoko. Ale proč bych troškařila?! V srpnu jsme vyrazili na rodinnou dovolenou do Alp a do cílové destinace nás dopravil nový Lexus NX 300h. Takže ano – mým největším objevem poslední doby je auto! Bylo totiž tak pohodlné, že mi zajížďky kvůli špatnému odbočení a podobným důvodům vadily o dost méně než obvykle. Téměř celou cestu jsme navíc kvůli nejmladšímu účastníkovi zájezdu poslouchali Harryho Pottera, který nás i díky skvělému ozvučení interiéru auta, naprosto vtáhl do děje. Takže fakt, že tento model od Lexusu má tempomat a schopnost udržovat vzdálenost od vozu jedoucího před vámi, přišel vážně vhod. O tom, že samozřejmě bez problému zvládal všechna tyrolská převýšení a serpentýny, není snad ani potřeba se zmiňovat. Ale určitě by mělo zaznít, že Lexus NX 300h je hybrid, což znamená, že má kombinovanou spotřebu paliva. A to je v dnešní době, kdy se konečně přemýšlí nad tím, jakým směrem se ubírat, abychom trochu ulevili naší planetě, velké plus. Navíc to představuje velkou výhodu i pro všechny z nás, co žijí v Praze. Můžeme s ním parkovat na modrých i fialových zónách zdarma. Pokud chcete, tak si na www.lexus.cz můžete domluvit testovací jízdu zdarma. Nebo si tam zjisti všechny další informace, které vás zajímají. 

Mariya, fashion redaktorka

Neobjevila jsem nic revolučního nebo nového (na čem by si už svět neujížděl několik let), ale poslední měsíc se s manželem nemůžeme odtrhnout od seriálu Hry o trůny. Opustila jsem tu část redakce, která to ještě neviděla (ano, i takoví ještě jsou) a připojila se ke GOT fanynkám. Je to vážně skvělý seriál – zápletka, herci, kostýmy i to, jak je to natočené. Kdo má rád fantasy, ten to určitě musí vidět! 

Týna, fotoeditor

Ne všechny nové objevy musí být nové. Jak to myslím? Dám příklad. Jakožto velký hudební fanoušek jsem tenhle měsíc objevila album Himalayan od Band of Skulls. Tahle deska vyšla už v roce 2014, takže se trochu stydím, že jsem jí nepropadla už o pěknou řádku měsíců dřív. Jednoduše mi tak nějak unikala. Teď jsem si to ale vynahradila a zamilovala se. Doslova. Takže pokud máte aspoň trochu rádi rock a syrovější kytary, který jsou doplněný o neskutečně chytlavý a úderný melodie, stáhněte si do Spotify Himalayan. Jako bonus si připočtěte texty, jako je třeba "Are you looking in hell for heaven's key?" a máte o zábavu i husinu vystaráno. Není zač!

Týna, beauty redaktorka

Co mě za poslední dobu nejvíc zaujalo z kosmetického světa? Jednoznačně značka, za kterou stojí Rihanna a o které jste už určitě slyšeli. A ještě uslyšíte. V pátek, 7.9. totiž Fenty Beauty přichází i k nám do Čech, exkluzivně do Sephory a já s vámi konečně můžu sdílet svoje absolutní nadšení z téhle dekorativky. Vlastně se nemůžu rozhodnout, jaký produkt bych vám měla doporučit. Bylo by jich totiž hned několik. Jsem nadšená z makeupu (na výběr budete mít z neuvěřitelných 40 odstínů) Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation, z univerzálního odstínu červené rtěnky v krásném balení Stuna Lip Paint, z matujícího pudru Invisimatte Blotting Powder, z tekuté černočerné linky Flyliner a samozřejmě z rozjasňovačů! Vše je v perfektních stylových obalech a plní to svojí funkci ne na 100, ale na 150 %. Dokazuje to i fakt, že značka Fenty bývá v zahraničí velmi rychle vyprodaná už pár dní po uvedení. Až se tedy vydáte pro svůj vysněný produkt, připravte si ostré lokty, protože je dost pravděpodobné, že se budete muset trochu prát. Zkrátka: ať už Rihannu máte ráda nebo ne, její kosmetice byste šanci dát měla. 

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Mých top objevů za poslední měsíc je hned několik – ostatně jako každý měsíc... Kdybych ale měla vypíchnout jen jednu věc, budou to určitě knihy. Čtu hodně během celého roku ale na podzim, kdy trávím nejraději večery doma, zabalená v dece a všude kolem svíčky, jsou pro mě knížky úplnou vášní! Aktuálně mám rozečtenou Přítelkyni od Michelle Francesové a už teď vím, že to bude stát za to! A pokud jste tuhle knihu už četli a hledáte další, můžu doporučit například Za zavřenými dveřmi nebo V pasti lží od B. A. Paris. Skvělí jsou také Manželé odvedle od Shari Lapen! A takhle bych mohla pokračovat do nekonečna... Zkrátka pokud vás zajímají moje další tipy, napište mi! Krásný první zářijový týden s knížkou v ruce!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Kdo sledujete naši šéfredaktorku Valentinu na IG, tak jste tuhle novinku už jistě zaznamenali. Normálně bych se o stejné věci jako ona nezmiňovala, ale! Tohle je takové překvapení, a tak moc se mi výsledek této neobvyklé spolupráce zalíbil, že o tom musím napsat. Fjällräven, tedy značka, která stojí za mými milovanými batohy Kånken, se spojila s módní značkou Acne Studios a vytvořila krásnou kolekci, která mrknutím oka zaplnila můj wish list. Na vysněnou bundu si asi budu muset nechat zajít chuť, ale že bych napsala třeba Ježíškovi alespoň o kabelku?

sledujte nás na instagramu