Nejlepší seriály, kde hraje hlavní roli jídlo

TOP 3 food pořady podle JOY
10413

Přiznáme se bez mučení – jídlo zbožňujeme. Nejraději ho samozřejmě jíme, ale baví nás i na fotkách, v knížkách, ve filmech. V neposlední řadě i v seriálech. Pokud tyto tři neznáte, určitě si je pusťte. Ale nekoukejte na ně hladoví! 

Prává Itálie s Riccardem

Začneme českým počinem který je jiný, než všechny, co doteď na našich obrazovkách běžely. Není totiž o receptech, ale o příběhu. Příběhu Riccarda, který je majitelem osmi pražských restaurací a bistroték. Ale také příběhu jeho zaměstnanců, dodavatelů a receptů. A nás ze všeho nejvíc na světě fascinují právě příběhy. Proto jsme si celou sérii, kterou tvoří osm dokumentárních dílů, díky nimž se podíváte pod pokličku úspěšných gastro podniků, zamilovali. Ten, který se věnuje historii nejnovejšího Riccardova počinu -  Bistroteky Linky – nás až dokonce dojal. Jde totiž o místo, kde se prodávaly ty nejvybranější delikatesy už na začátku 20. století. Ale víc vám neprozradíme, podívejte se sami! Pravou Itálii s Riccardem sledujte na Mňam TV každou sobotu v 17:30.

 

Mňam TV: Pravá Itálie s Riccardem - 1. díl - RESTAURACE AROMI

Masterchef Junior

Česká verze Masterchefa byla fajn, ale zahraniční verze, kde vaří děti, ty jsou naprosto boží! Celý princip soutěže je úplně stejný, akorát účastníkům je mezi osmi a třínácti roky. A když vidíte, jak devítileté dítě dokáže vymyslet a uvařit pokrm hodný michelinské hvězdy, nestačíte se divit. Kolikrát máme pocit, že ty malé děti vaří lépe než dospělí soutěžící. Občas to dokonce prohlásí i zkušení porotci. Ti nás v této verzi oblíbené kuchařské show taky hodně baví. Obzvlášť, když si pustíte níže umístěné video a porovnáte, jak se v jiných pořadech chovají k dospělým.

America's First MasterChef Junior! | MASTERCHEF JUNIOR | FOX BROADCASTING

Gordon Ramsay with Kids Vs Adults!

Bizzare foods

Pokud vás baví cestování, jídlo a kuriozity, tak je tohle pořad přímo pro vás. Andrew Zimmern objíždí celý svět a zkouší ta nejdivnější jídla, která jsou v daném státě k sehnání. Občas budete muset sice možná zavřít oči, aby se vám neudělalo zle, ale zaručeně tu uvidíte něco, co jste ještě neviděli. 

BIZARRE FOODS HD - FINLAND