Obraťte špatné v dobré! Máme pro vás hned 5 osobních tipů, jak na to!

A v čem jste dokázali najít pozitiva vy?
11749

Klára, redaktorka publicistiky

Obtěžuje vás plánování vašeho času? Vím, jak si z téhle pro mnohé velmi nepříjemné činnosti udělat zábavu. Stačí si pořídit stylový motivační diář. Mě zaujal ten od Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style, který se vejde i do nejmenší kabelky, a přitom v něm je stále dost míst na plánování úkolů, povinností i volnočasových aktivit. A kromě toho skrývá i několik překvapení, která tě jistě potěší. Holky totiž skvěle umí namotivovat a povzbudit!

Týna, fotoeditor

Pro někoho je loučení s létem těžká věc. Dny se zkracují, počasí stojí za starou bačkoru, depka je tu raz dva. Ale zase se všechno nesmí vidět tak černě. Já osobně deštivé dny miluju. Není totiž na podzim nic lepšího než si zapálit co nejvíc vonných svíček, uvařit si čaj, zabalit se do deky a začít nějaký pořádný seriál. Takže pokud sháníte nějakou fajn zábavu na deštivý víkend, zkoukněte desetidílný hudební seriál Vinyl. Jeho tvorbu si vzalo na starost absolutní kombo - Martin Scorsese, Mick Jagger a Thomas Winter. Děj se odehrává v New Yorku a očima šéfa jednoho hudebního vydavatelství mapuje divokou hudební scénu sedmdesátek, která se prostě nedá popsat jinak než jako "sex, drogy a rock'n'roll". Pak už stačí jen připočíst luxusní soundtrack a váš víkend bude stát za to. 

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Podzimní počasí a k tomu špatná nálada nebo dokonce deprese? Na tuhle kombinaci mám jediný osvědčený recept. Svíčky, horkou vanu, skleničku vína a skvělou knížku. K téhle mojí pohodě ale bezpodmínečně potřebuju oblíbenou pěnu do koupele, která udělá z koupele top zážitek. A kterou pěnu můžu s naprosto čistým svědomím doporučit? Jakoukoliv od mojí nejoblíbenější značky Rituals! Nádherně voní a vaše pokožka po ní nebude vysušená ale naopak hezky vyživená a krásně voňavá. Takže pokud přemýšlíte nad nějakou tou podzimní radostí, nákup v Rituals je jasnou volbou!

Mariya, fashion redaktorka

Můžete vytěžit nějakou výhodu z toho, že se vám na obličeji objeví pupínky? Já říkám ANO. Pro mě je to jasný signál toho, že je čas udělat si den sama pro sebe, zvolnit tempo a zajít si na pořádnou kosmetiku. Masáže a masky jsou super, ale není nad staré dobré mechanické čištění pleti. Sice to bolí, ale ten výsledek za pár dní bude k nezaplacení. 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Tipy o tom, jak otočit nepříjemnou situaci či neoblíbenou činnost ve svůj prospěch se mi zdálo zpočátku dost obtížné, nakonec jsem však na něco přece jen přišla! Už od základky mě štve, že musím nosit dioptrické brýle nebo kontaktní čočky. Mám skoro 5 dioptrií na dálku, tudíž se bez nich neobejdu v žádné situaci. Nedávno jsem však konečně našla showroom, odkud vždy odejdu v brýlích, které se mi moc líbí i za několik hodin, dnů a měsíců. Kdo nosí brýle, tak to asi zná. V obchodě vám nosí jedny obroučky za druhými, není tam dostatek soukromí ani klidu a vy nakonec odejdete v modelu, který vám vlastně tak úplně nesluší. Tak přesně tohle se vám v útulném Easy Optic nestane. Slibuju! A pokud se vám nechce hnout z domu, můžete si vybrat až troje brýle na eshopu a nechat si je zaslat k vyzkoušení až k vám do obýváku nebo do práce.