Přijměte pozvánku na krásné akce, které si nesmíte nechat ujít!

Na své si přijdou milovnice vintage nádobí, cirkusu a v neposlední řadě i módy!
12291

Valentina, šéfredaktorka

Pokud milujete stolování, krásné interiéry a květiny, nemůžete v žádném případě vynechat druhý ročník pop-upu Tabule. Koná se tuto sobotu 18. května v kině vinárny Bokovka v pražské Dlouhé ulici 37. Čekají vás nákupy originálního vintage nádobí, váz všech tvarů i barev, dekorací, lněných ubrusů a ubrousků, kytice a pletení věnečků do vlasů ve spolupráci s květinářstvím Green Decor, občerstvení a skvělá atmosféra. Řekněte o akci kamarádce nebo mámě a užijte si holčičí sobotu se vším všudy! 

Pop-up Tabule, Dlouhá 37, 11:00 - 20:00

Karolína, on-line redaktorka

Milujete moderní cirkusové umění? Pak určitě musíte navštívit první ročník Open Air festivalu, který pořádá známý soubor Losers Cirque Company. V průběhu sedmi večerů nabídne spojení novocirkusového umění s hudbou a dalšími disciplínami. Diváci se kromě domácích Losers Cirque Company mohou těšit například na Vojtu Dyka, Dana Bártu nebo Kláru Vytiskovou.

Podrobné informace nalezete na www.losersopenair.cz.

Týna, beauty redaktorka

Jestli máte, stejně jako my v redakci, rádi dobré prosecco, neměli byste promeškat víkendovou akci Prosecco Fest, která bude probíhat v sobotu 18.5. ve Villa Richter na Pražském hradě. Vstup stojí 250 Kč a cena zahrnuje skleničku a 3 degustační žetony. Vychutnáte si super počasí (v sobotu má být nádherně!), krásný výhled na celou Prahu, italské chuťovky a hlavně několik desítek kvalitního prosecca přímo z nejlepších italských vinic. Nezní to jako sen? Kdybych neměla ten den rozlučku se svobodou, jdu tam na 100%!

Mariya, fashion redaktorka

Tuto sobotu začíná pátý ročník festivalu Open House Praha. Jestli máte rádi architekturu a nejrůznější její podoby, určitě si nenechte ujít příležitost nahlédnout do osmdesáti běžně nepřístupných budov a prostorů. Invalidovna, Lichtenštejnský palác, Trauttmannsdorfský palác, Štencův i Laichterův dům a spoustu jiných zajímavých objektů.

Celý seznam a podrobnosti najdete na www.openhousepraha.cz.

Petra, on-line redaktorka a produkční

Kulturních akcí, na které se v blízké době chystám, je spousta! Která je v nejbližší době pro mě ale top?

Je to unikátní expozice archivních modelů Alexandra McQueena. V České republice budou tyto modely k vidění poprvé! Od 22. května do 22. července bude v The Designer Gallery v pražském Centru Chodov ke zhlédnutí čtrnáct šatů zapůjčených z Isabella Blow Foundation.

Výstava, jejíž kurátorkou je česká návrhářka a vedoucí ateliéru designu oděvu a obuvi na pražské UMPRUM Liběna Rochová, by měla být tedy zapsána v diáři každé milovnice módy a úžasného a inspirativního Alexandra McQueena! S kým se potkám?

 

Klára, redaktorka publicistiky

Přiznávám, že když jsem o tom slyšela poprvé, řekla jsem si stejně asi jako teď vy, že Detektiv Pikachu bude sranda, která nadchne jen děti. Ale vzhledem k tomu, že jsem na Pokemonech vyrostla, tak jsem si pustila trailer. A tam mě extrémně cute Pikachu, kterého namluvil extrémně cute Ryan Reynolds, úplně dostal. A tak jsme šli! Žlutá kulička, která je závislá na kofeinu a postrádá sociální inteligenci podle mě fakt stojí za to. A tak pokud si chcete odfrknout určitě na Pikachu a Ryana v jednom zajděte. 

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) CZ dabing HD trailer