Prozradíme vám, čím si chystáme udělat radost aneb O módě, tetování i cestování!

Také máte s příchodem nového ročního období potřebu nakupovat a tak vůbec dělat věci jinak?
11682

Klára, redaktorka publicistiky

Čím si plánuji udělat radost? Poslední dobou na mě na Instagramu vyskakují neuvěřitelně cool tetování. Originální, něžné a stylové. Přesně takový typ tetování dělá i Anna Labuťová alias neumimplavat. Pokud nějakou ozdobu na kůži plánujte a nemáte třeba úplně přesnou představu, ráda vám pomůže a váš hrubý návrh přetvoří v tetování přesně podle vašich představ. Kontaktovat ji můžete na facebokovém či instagramovém profilu, kde má i ukázky své práce. 

 

Týna, beauty redaktorka

Čím bych si chtěla udělat v nejbližší době radost nebo co bych chtěla prožít? To je těžká otázka, protože já pořád něco chci a o něčem sním. Kdybych si měla vybrat něco hmotného, jsou to úžasné sportovní legíny z Abrakastore. Ty s ovečkama budou už brzo moje. Mám zkrátka slabost pro "cute" věci. Nejlepší na nich je, že jsou vyrobeny z plastů, takže mají minimální dopad na životní prostředí. Sice pocházejí ze Slovenska, ale dovážejí i do Česka, takže neváhejte a podpořte je. Kromě legín šijí i sportovní podprsenky, šortky a plavky. Potom chci parfém od Byredo z Ingredients, těch není nikdy dost a iPhone X a spoustu dalších věcí, haha. Daleko cennější jsou pro mě ale zážitky. Ty formují naši osobnost a člověk si je nosí v srdci celý život, proto mi není NIKDY líto za jakýkoliv zážitek utrácet peníze, protože to neberu jako útratu, ale jako investici. Mým posledním intenzivním zážitkem byla hodinová projížďka na koni. Pocity, které jsem zažívala, když jsem seděla na velkém zvířeti v panenské přírodě u Adršpachu, nejdou slovy vyjádřit. Mým dalším cílem je dovolená mimo Evropu. Ve hře je Indonésie, Maledivy, Thajsko, Srí Lanka nebo Kambodža. A nevím, z čeho vybrat. Máte nějaké tipy a doporučení? 

Týna, fotoeditor

Zhruba tak od půlky léta si každý rok začínám pomalu plánovat svůj podzimní šatník. Letos jsem si usmyslela, že chladnější měsíce asi nepřežiju bez pořádného dámského obleku. A když jsem objevila tenhle z Topshopu, absolutně jsem se zamilovala. Jo, vím, že je to naprostý úlet, ale tohle kombo má prostě všechno. Spojuje dva z nejvýraznějších aktuálních trendů – tartanovou kostku a zvířecí vzor. Když se k tomu připočte, jak neskutečně rock`n`rollový nádech má, nelze usoudit jinak, než že tohle je prostě skutečná láska. Chápu, že to možná není záležitost pro každého, ale občas je potřeba se odvázat. A já už pomalu klikám na potvrzení objednávky.

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

V nejbližší době si chci udělat radost odpočinkem. A kde? Už delší dobu plánuju návštěvu Maximus Resortu v Brně. Čas, kdy může člověk vypnout, uvolnit se a nechat se hýčkat a pečovat o sebe by měl být pro každou ženu (a nejen ženu)  povinný! Proto se tímto "poselstvím" hodlám řídit a plánuju si pobyt v Maximus Resortu užít na maximum. Jaké to bylo a jak jsme si návštěvu resortu užili Vám určitě nezapomenu dát vědět. Pokud i vy plánujete podobný výlet za odpočinkem, podívejte se na jejich stránky https://www.maximus-resort.cz a nechte se inspirovat.

Karolína, redaktorka joyonline.cz

V poslední době mám radost z každé maličkosti. Pokud bych vám ale měla říct, jakou radost si aktuálně plánuji udělat, tak je to jednoduché. S příchodem podzimu akutně nutně potřebuju nové tenisky! No dobře, nepotřebuju, ale moc bych je chtěla. Jen se rozhodnout a objednat. Stoprocentně vím, že to budou boty značky New Balance z footshop.cz. Neznám pohodlnější. Za boha si však nemůžu vybrat mezi camel modelem v semišovém provedení, který se podle mě dokonale hodí k denimu a obecně všem mým podzimním věcem, a bílo žlutou peckou, ke které nic nemám, ale spolehlivě by rozzářila každý look. Tak co myslíte? Je lepší ladit nebo vsadit na basic outfity rozbité jedním zářivým prvkem?

sledujte nás na instagramu