Redakce JOY na Colours of Ostrava | Co si nenecháme ujít a jak se těšíme?

Už se to blíží...
10501

Motýlci v břiše, cestovní horečka, nedočkavost i seznamy věcí, které nesmíme zapomenout. To je aktuální realita. Už zítra totiž sedáme do auta a míříme směr Ostrava, kde se koná naprosto výjimečný hudební festival Colours of Ostrava. A doufáme, že vy jedete s námi!

Ať už jste velcí fanoušci a vstupenky jste si koupili, nebo je vyhráli tady na JOYonline.cz, budeme se na vás těšit v naší JOY ZONE, která bude letos umístěná vedle multifunkční auly GONG. Těšit se můžete festivalové líčení, první pomoc pomocí suchých šamponů, lakování nehtů, trendy účesy i na kolo štestí, ve kterém si můžete vytočit třeba #festivalsurvivalkit aneb JOY batoh plný věcí pro přežití.

A jakmile si užijete svou beauty chvilku u nás v JOY ZONE, tak už vám nebude nic bránit, abyste vyrazili na pořádnou party! Hned ve středu to celé odstartují naši oblíbenci Birdy, Tata Bojs a Imagine Dragons!

Ve čtvrtek se těšíme třeba na promítání na Cinestare stage, zajímavé přednášky na Meltingpot Globat stage a v neposlední řadě na hudební slast v podobě Zrní, Norah Jones a Michaela Kiwanuka!

V pátek si určitě půjdeme poslechnout Kláru Vytiskovou (KLARA & THE POP) a elekto nářez Moderate. No a v sobotu? Jamiroquai! 

Budete toho samozřejmě ještě mnohem více, program je plný a my se těšíme, jaké nové kapely letos objevíme!

Na koho se těšíte vy?

A pokud na Colours nevyrážíte, tak nebuďte smutní. Tady na JOYonline.cz i na našem Facebooku a Instagramu se můžete těšit na pravidelné reporty, spousty fotek, videí a třeba i na živá vysílání, tak nás sledujte!