Reklama

Rozloučení s létem | Pomozte dobré věci a za odměnu si dejte výborný sekt

A jak zakončíte léto vy?
Reklama
12515

Karolína, online redaktorka

Pátý ročník charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU se blíží a podle mě jde o ideální příležitost, jak se rozloučit s létem a zároveň pomoci dětem z dětských domovů, maminkám z azylových domů nebo rodinám v nouzi. V loňském roce akci navštívilo přes 16 000 lidí, kteří společnými silami zdolali 320 812,5 kilometrů a připsali tak 9 624 375 Kč. Není to super?

Kdy: 5. – 14. 9. 2018

Kde: Vrch Vítkov. Stanovený okruh měří přibližně 1,5 km.

Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Čip za 200 Kč koupíte buď on-line na stránkách www.teribear.cz nebo na startu a tím podpoříte dobrou věc. Styl zdolání trasy nerozhoduje, zda půjdete nebo poběžíte, je na vás, důležitá je touha pomáhat. Více informací naleznete na www.teribear.cz.

Petra, online redaktorka a produkční

Milujete sekt? Já ANO! A jak lépe zakončit letní dny než právě sektem? A který si vybrat? Mám pro vás tip.

Užijte si lahodnou chuť  Crémant Blanc de Noir z vinařství Vinselekt Michlovský, které patří k nejlepším u nás. Povzneste popíjení sektu na vyšší level! Expresivní vůně čerstvých lesních ostružin je v chuti ideálně doplněna projevy sušeného ovoce. Sekt je vyroben klasickou metodou kvašením v láhvi a vyznačuje se pro „Crémant de Vinselekt“ typickým, jemným a dlouhotrvajícím perlením. Kvašeno v láhvi.
Crémant Blanc de Noir 2009 zakoupíte na www.michlovsky.comS klidným vinařským srdcem můžu vřele doporučit! Tak na zdraví a krásný konec léta! 

Klára, redaktorka publicistiky

Léto je sice u konce, ale to neznamená, že s ním musí skončit i všechny festivaly a zajímavé akce. Těch bude plno i v září. Jednou z nich je i první módní festival s mezinárodním přesahem, který se bude konat v Karlových Varech. Během posledního zářijového víkendu představí svou tvorbu na karlovarském TOP Fashion Weeku (TFW) více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů. Z New Yorku zavítá Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké raperské hudební scény, jako například Missy Elliott nebo Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se kromě jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie. Z dalších úspěšných autorů bude k vidění například tvorba slovenského rodáka Pavla Berkyho, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, Mirky Horké, pánské modely z dílny Petra Kaloudy a mnoho dalších zvučných jmen.

Týna, beauty redaktorkka

Zakončete léto skvělým jídlem! Existuje snad lepší způsob, než si dát skleničku a nějakou super dobrotu na piknikové dece pod širým nebem? Podle mě ne. Food festival Chef parade se koná 31.8.–1.9. v zahradách Trojského zámku. Kromě ochutnávek skvělých menu těch nejlepších restaurací, bister a pop-up projektů si můžete užít různé workshopy, cooking show nebo grilovací zónu.

Mariya, fashion redaktorka

Já si jako každý rok nemůžu  nechat ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Letos bude probíhat od 30. srpna do 6. září v nádherných prostorách Invalidovny. Už se nemůžu dočkat všech přehlídek.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama