Sebezdokonalování | Jak na sobě pracujeme, na jaké kurzy chodíme a co čteme?

V dnešní době není lehké sledovat novinky ve všech oblastech. Jsou však věci i lidé, kteří nám s tím pomáhají...
12109

Karolína, on-line redaktorka

Kdykoliv se chci ve kterémkoliv oboru naučit něco nového, zabrouzdám na web Naučmese, kde je k nalezení široká škála workshopů, školení i lekcí od psaní všemi deseti až po restaurování starého nábytku pro začátečníky. Já sama například pokukuji po kurzu floristiky. Jen tak pro zábavu bych se chtěla naučit vázat hezké kytice. A co láká vás?

Mariya, fashion redaktorka

Na čem si opravdu ujíždím, tak to jsou virtuální prohlídky s Google Art. Jsou tam místa, kam se chci do budoucna podívat, ale než se tomu tak stane, tak se dívám alespoň s pomocí počítače. Především pak jsou to galerie, obrazárny a muzea. Jestli to ještě neznáte a milujete umění, určitě se zajděte podívat SEM. Je to fakt nevyčerpatelný zdroj inspirace, kde se pokaždé dozvídám nové a nové věci. Tak se třeba uvidíme na prohlídce Versailles nebo Ermitáže.

Petra, on-line redaktorka a produkční

Miluju motivační knihy. Právě teď mi na nočním stolku leží na doporučení mé kamarádky kniha Zázračné ráno - tajemství, které vám změní život. Ptáte se, jaký je cíl této knihy? Probouzet se do každého nového dne s určitým cílem - změnit svůj život k lepšímu. A kdy jindy se nejlépe motivovat a "dělat si svůj život lepším" než právě každé ráno? Přiznám se, že nejsem úplný skřivan ale díky téhle knize jsem se vstávat naučila ( no dobře, učím se to ) a moje rána jsou... Zkrátka jiná. Vyzkoušejte. Doporučuji!

 

Klára, redaktorka publicistiky

Chcete se dozvědět víc o perspektivním oboru IT? Přemýšlíte o změně kariéry nebo si jen toužíte rozšířit obzory v oblasti moderních technologií? Nebo se chcete třeba jen stát profíkem v oblasti sociálních sítích a vytunit si feed jako já? Czechitas pořádají kurzy programování, grafiky, tvorby webu,... pro úplné začátečnice i mírně pokročilé. Podívejte se na nejbližší akce na czechitas.cz/AktualniKurzy. Mě osobně nejvíce zaujal kurz Sociální sítě a Instagram. IT je budoucnost. I Vaše. 

sledujte nás na instagramu