SHOPPING FEVER 2019 | Na jaké slevy si v redakci brousíme zuby?

Akce Shopping Fever probíhá od 12. do 14. dubna a slevové kupony můžete najít u časopisů JOY, ELLE a MArie Claire, které jsou právě v prodeji!
12216

Valentina, šéfredaktorka

Letošní ročník Shopping Feveru jednoznačně využiji k tomu, abych si udělala zásobu svých nejoblíbenějších produktů Korres. Nedám dopustit na sprchový gel Santorini s vůni hroznového vína, suchý tělový olej Pure Greek Olive a intenzivní hydratační a vyživující masku Beauty Shots Babassu Butter. Ale na základě své dlouholeté zkušenosti s touto řeckou značkou vám můžu zaručit, že žádným nákupem nešlápnete vedle. Slevový kupon na sortiment Korres až do výše 22% najdete přibalený k aktuální dubnové JOY. 

Karolína, on-line redaktorka

Já mám v plánu využít během Shopping Fever 2019 hlavně slevy online. Třeba taková sleva 22% na jarní kolekci na www.answear.cz je přímo neodolatelná! Dál určitě mrknu na www.hm.com, e-shop EASY OPTIC & BELLA ROSE. Kromě toho mám ale v plánu navštívit také některé kamenné prodejny! Například určitě zavítám do Knihy Dobrovský pro novinku Smrtící tajnosti. Veškerý sortiment tam totiž najdete se slevou 22%!

 

Mariya, fashion redaktorka

Chcete si už dlouho pořídit dražší kabelku? Teď je ta pravá chvíle! Nic totiž nedokáže pozvednout outfit, jako pěkná taška a boty. A věřte, že ty luxusnější kousky jsou vidět už z dálky. Do nadčasového designu a kvality se prostě vyplatí investovat. Já jsem si vyhlídla hned několik modelů u značky Coccinelle. Všechny nezlevněné kabelky budou o Shopping Feveru o 22% levnější! A jak říkal kmotr, je to nabídka, která se nedá odmítnout!

 

Petra, on-line redaktorka a produkční

Miluju a zbožňuju nejrůznější cool ponožky, které kombinuju naprosto s čímkoliv. Kalkoty, šaty, overaly - zkrátka každý outfit dostane díky stylovým ponožkám úplně jiný výraz a šmrnc. A kde takové ponožky sehnat? Nejlepší kousky mají za mě určitě v Calzedonii - obrovské výběr, všechny barvy, materiály, prostě všechno, na co si vzpomenete, určitě pořídíte. Jen počítejte s tím, že "obyčejný" výběr ponožek, se protáhne na pár desítek minut. V rámci akce Shopping Fever však získáte na nákup v Calzedonii slevu 22%! Hurá! Tak s kým se tam potkám?

Týna, beauty redaktorka

Moje srdce si získaly tyhle espadrilky se šněrováním z H&M. Nejen, že jsou v mojí oblíbené pudrové barvě a vypadají pohodlně, ale ještě se mi budou skvěle hodit k mému svatebnímu outfitu. Takže mám asi vybráno! S 20% slevou, kterou v rámci Shopping Feveru můžu využít, mě vyjdou na pár korun a ještě je určitě budu nosit celé léto.