SHOPPING FEVER | 6 tipů na slevy, na které si brousí zuby redakce JOY

U každého čísla dubnové JOY najdete slevové kupony do více než 2400 obchodů v ČR a SR. Časopis s kupony je však v prodeji pouze do středy, takže pokud ještě váháte, tak si s rozhodováním raději pospěšte!
11307

A na jaké slevy se nejvíce těšíme my - holky z redakce?

Valentina, šéfredaktorka

Před rokem bych to do sebe ještě ani ve snu neřekla, ale stala jsem se tak trochu závislá na pohybu, v dobrém slova smyslu. Je skvělé, jak se po něm cítím, jak se tolik nestresuji a jak všechno vidím růžověji. Ve dny, kdy nemám energie na rozdávání, cvičím jógu. Stačí pouhých 20 minut a hned je lépe. Jogamatku vozím už i s sebou na víkend na chalupu, takže je na čase si pořídit další, abych na její přibalení nemusela pokaždé myslet. Vybrala jsem si tuhle od adidasu a díky kuponu, který najdete i vy v JOY, která je právě v prodeji na stáncích, ji budu mít o čtvrtinu levnější.

Mariya, fashion redaktorka

Nejvíc se těším na slevu přírodní kosmetiky Weleda. Jejich koncept se mi už dlouho líbí a vše, co jsem si doposud od nich pořídila bylo perfektní, takže se slevou 22 procent na veškery sortiment se hodlám pořádně rozšoupnout. 

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Na zázračné rozjasňovače a bronzery od Benefitu mám zálusk už dlouho a teď je ta správná doba, pro jejich pořízení. V rámci SHOPPING FEVER totiž k nákupu produktů od Benefitu nad 1400 Kč získáte 2 miniatury BADgal BANG! a Goof Proof s taštičkou! Takže na tenhle nákup se vyplatilo počkat! Díky těmhle skvělým vychytávkám od Benefitu bude váš jarní make-up look totiž naprosto dokonalý.

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Já se zatím nechystám pro žádnou konkrétní věci, ale mám připravený seznam obchodů, kam půjdu pátrat po lodičkách na svatbu. Rozhodně nechci bílé boty, spíše si představuji nějaké pastelové sandálky na širokém podpatku, kterých bude v letních kolekcích jistě plno. A kam že půjdu pátrat? Určitě do CCC (22% sleva), ALDO (25% sleva) a HUMANICu (22% sleva)!

Týna, beauty redaktorka

Zajímalo by mě, jestli někdy vyrostu z toho, aby se mi líbily infantilní věci, většinou určené dětem. Ale uznejte, není tenhle hrneček předurčený k tomu, abych si do něj připravovala svoje oblíbené víkendové latte? Běžím ho H&M Home, ale ještě nevím, jestli mi v nákupním košíku přistane bílá nebo pastelově růžová varianta. 

Klára, fitness redaktorka

Jaro mám spojené s množstvím lehkých svršků, na které se těším cely rok. Kožený křivák, džínová bunda a trenčkot, který z každého ofitu vykouzlí super elegantní look, jsou nutnosti! Jeden krásný mají v Lindexu. A během SHOPPING FEVER musí být můj (samozřejmě i se slevou 20%)!

sledujte nás na instagramu