Reklama

Speciální produkty ze světa módy i krásy | Tenisky podporující léčbu rakoviny? Ano!

Speciální nákupy máme nejraději...
Reklama
12595

Karolína, online redaktorka

Vans představuje kolekci na počest měsíce boje proti rakovině prsou. Část zisků z jejího prodeje poputuje charitativní organizaci CoppaFeel!, která si klade za cíl, aby byl každý výskyt rakoviny prsou diagnostikován v co nejranějším stadiu. 

Nabídka obuvi, oblečení i doplňků v této kolekci je dostupná ve čtyřech základních designech, které se všechny točí kolem tématu prsou. Ručně kreslené ženské siluety všech tvarů a barev pleti poukazují na masový dosah rakoviny prsou i propojení skrze sílu samovyšetření. Zatímco podporující vzkaz „You Got This“ na jednom z modelů nenápadně ukrývá prsa, provedení v modro-bílé slouží jako explicitní návod ke způsobům samovyšetření. A designéři nezapomněli ani na ikonický šachovnicový vzor, který přetvořili pomocí barev odkazujících na různorodost odstínů pleti na počest všech, komu byla rakovina prsou diagnostikována nebo se jich tato nemoc jakkoliv dotkla.

Kolekce bude dostupná na webové stránce Vans.com/bca, kde se také dočtete více informací o organizaci CoppaFeel!.

Klára, redaktorka publicistiky

Kolaborací Happy Socks bylo nespočet. Konečně se dočkáme i jedné české. Stepařská ikona – mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček a ikonické ponožky Happy Socks se spojují. Tomáš Slavíček je dlouhodobě znám tím, že stepuje v barevných veselých ponožkách Happy Socks. Stepaři všeobecně dbají na outfit svých nohou. Kromě stepařských bot tzv. stepek k němu neodmyslitelně patří také ponožky. Proto tvůrci Happy Socks přichází s novou edicí stepařských ponožek, které navrhl právě Tomáš Slavíček. Navíc zakoupením ponožek pomůžete. Z každého prodaného páru poputují 2 eura na terapeutickou péči o autistické děti v Centru Terapie Autismu. Pomocí těchto terapií se děti s autismem učí sdílet emoce a snaží se porozumět světu kolem nich. Tap Academy Prague se podpoře dětí s autismem věnuje kontinuálně. Snaží se přispět k tomu, aby se tyto děti mohly stát plnohodnotnými členy kolektivu. 

Petra, online redaktorka a produkční

Speciální záležitost? Pro mě jednoznačně nový parfém značky Kilian, který je inspirován největší drogou ze všech – LÁSKOU!

Rolling In Love

Totální ztráta zábran, emociální horská dráha... Rolling in Love oslavuje lásku - Kilianův hlavní zdroj inspirace - jako největší drogu ze všech a prostřednictvím smyslné pudrové vůně s pižmovým podtónem vyjadřuje pocit naprosté zamilovanosti. Spolu s parfumérem Pascalem Gaurinem se Kilian vydal zcela novým olfaktometrickým směrem. Rolling in Love je přímočará, téměř monochromatická vůně, ve které se mísí pudrová čistota mošusových semínek, mandlového mléka, kosatce, tonky a pižma. Tento magický elixír lásky Kilian záměrně ukryl do rudého flakonu. Jeho barva totiž evokuje vášeň, jež je se zamilovaností neodmyslitelně spjata. 

Parfémy jsou odjakživa moje slabost a je mi už teď jasné, že tahle bomba, bude jedna z mých nejoblíbenějších! 

Určitě navštivte Ingredients v Maislově ulici 21 a udělejte si čas na seznámení s vaší novou závislostí... Kilian Rolling In Love se jí totiž dozajista stane!

 

Mariya, fashion redaktorka

Mě zaujala nová kolekce triček ART EDITION, která byla inspirovaná prací amerického sochaře a výtvarníka Alexandra Caldera. Jsou zajímavá, vznikají v udržitelném procesu a kromě toho jsou také unisex. Přináší je konceptuální on-line obchod STILL LIFE, který najdete  na zde.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama