Sportovní tipy | Fashion redaktorka Mariya vám prozradí, kam v Praze zdarma na jógu!

To ale není vše! Máme pro vás i běžeckou akci a spoustu fashion inspirace!
11463

Mája, fashion redaktorka

Jestli jste ještě nepodlehla kouzlu jógy, je pravá chvíle to změnit. ROXY totiž znovu pořádá každé červnové úterý zdarma lekce jógy na Štvanickém ostrově v Praze, které byly připraveny ve spolupráci s Andy Pavelcovou z blogu Fit & Fabulous.

Začátek je vždy v 18:00 a konají se v cípu ostrova na travnaté ploše nedaleko stanoviště přívozu Štvanice. Tyhle lekce by měli zvládnout i začátečníci a nic se neplatí. Jediné, co je potřeba, je registrovat se zde!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Mým sportem je aktuálně překážkový běh v kombinaci se sprinty. A ne, nedala jsem se na atletiku. To se jen můj syn naučil běhat. Proto odkládám páskové sandálky a vsázím na tenisky. Čistě sportovních verzí mám však doma až až. Chtělo by to něco hezkého, něžného, dívčího. A, mám to! Nové dvojbarevné One  Stary z kolekce GOLF  LE  FLEUR* - to bude to pravé ořechové. Teď už jen vybrat ze čtyř barevných variant (candy  pink,  light  pink/light  blue,  diva  blue,  purple/green) a vydat se na nákupy!

Týna, beauty redaktorka

Do kvalitního oblečení na cvičení se vážně vyplatí investovat a věnovat čas jeho výběru. Není totiž nic horšího, než když během toho všeho pocení a funění ještě musíte řešit, že vám slézají legíny nebo škrtí podprsenka. Proto jsem zastánce toho, aby člověk hledal a neváhal sáhnout trochu hlouběji do peněženky.

Na trhu ale určitě najdete i značky, které jsou cenově přijatelné pro všechny. Fajn kousky najdete třeba v Decathlonu, kde koupíte vše opravdu za babku. Překvapilo mě ale, jak fajn věci se dají pořídit v H&M. Jejich současná fitness kolekce je nejen krásná, ale materiály se dají srovnat se sportovními značkami, které se cenově pohybují o level výš. Já si brousím zuby na tyhle legíny. 

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Herečka Nathalie Emmanuel patří k nejvýraznějším osobnostem své generace – svět ji obdivuje nejen pro její umělecký talent, ale také pro schopnost předávat ženám sebedůvěru a povzbuzovat jejich jedinečnost. Nathalie se nyní spojuje se značkou Reebok, aby společně motivovaly ženy k vlastní nezávislosti a jedinečnosti.

A právě značka Reeboktenhle skvělý bomber, který využijete nejen na sport, ale klidně ho můžete vzít i k dennímu outfitu! Já si na něj rozhodně zálusk dělám!

Klára, redaktorka publicistiky

Olympijský den, který se slaví 20. června, se letos v České republice oslaví běháním. Přes 80 tisíc běžců v čele například s Vávrou Hradílkem a dalšími olympioniky odstartuje v jeden okamžik v 18:00 na více než 80 místech po celé České republice.

Pokud chcete poměřit své síly se sportovci nebo si jen tak užít kolektivní sportovní zábavy můžete se přidat. Registrace na T-mobile Olympijský běh probíhají až do 11. června 2018 na www.olympijskybeh.cz.