Reklama

#summer | Ty nejlepší způsoby ochlazení podle redakce JOY

Na nás si horko nepřijde!
Reklama
12458

Valentina, šéfredaktorka

Teploty nad třicet stupňů by se ve městě měly zakázat! Nebo by se alespoň do rozpálených ulic měla zasazovat zeleň ve velkém, protože je dokázané, že díky ní dochází k ochlazení ovzduší. Než se tak ale stane, současná vedra mě unavují natolik, že moje potřeba kofeinu je vyšší než kdy jindy. Proto jsem ráda, že z redakce to mám jen pár kroků do Starbucksu, kde mě posledních pár dní zachraňujeledové Cold Brew, aneb káva luhovaná několik hodin ve studené vodě. Můžete si ho dát klidně i s mlékem jako latte. Navíc mě potešila letošní udržitelná novinka, s kterou Starbucks přišel  – na místě vám všechny studené nápoje připraví do skla. A když si je vezmete s sebou do vlastního cold cupu, dostanete navíc slevu 10 Kč. #neplastuj

Týna, beauty redaktorka

Za nejlepší letní osvěžení považuji skočit do bazénu a pít prosecco nebo Coca-Colu Zero s horou ledu. To ale samozřejmě ne vžy jde, takže s sebou v létě téměř neustále nosím termální spreje. Miluju je! A na značce dle mých zkušeností, nezáleží. Za ideální považuji ty, které se dají pořídit i v malé cestovní velikosti, takže je můžete nosit pořád u sebe v kabelce. Tyto spreje se dají skvěle využít i k aplikaci makeupu, pokud chcete makeup rozředit a nebo jím můžete postříkat houbičku na makeup, když u sebe nemáte kohoutek s vodou. Minerální vody skvěle fungují i na spálení od slunce nebo když máte z jakéhokoliv důvodu zcitlivělou pleť. Skvělá je třeba termální voda La Roche Posay - koupíte ji například tady.

Klára, redaktorka publicistiky

V parných letních dnech je téměř nemožné odolat mrazivému osvěžení v podobě nanuka nebo zmrzliny. Nechcete jíst ale ty nezdravé? Vsaďte na tu českou od Hollandie. Letos na vás čekají dvě naprosté novinky – jahodová anebo borůvková máčené v hořké polevě. Snad ani není třeba připomínat, že svěží chuť jahodové a borůvkové zmrzliny dodávají kromě selského jogurtu především jahody a borůvky. A aby byla chuť novinek dokonale vybalancovaná, doplňuje ji hořká křupavá poleva. Mňam!

Petra, produkční

Nejlepší osvěžení v těchto tropických dnech? Když pominu nejrůznější ledové kávy a hektolitry vody, tak to je za mě jednoznačně prosecco!!! Kdo mě zná, tak ví, že pokud jde o prosecco, neexistuje snad žádná příležitost, kdy bych ho odmítla ( vyjma toho, když řídím, samozřejmě ), takže tady je volba jasná! Osvěží, chutná fantasticky a navíc vás dostane do té pravé letní nálady. Když máte navíc skvělého parťáka po boku, stane se popíjení prosecca zážitkem, na který budete vzpomínat celé léto! Takže na zdraví a chopte se bublinek!

Mariya, fashion redaktorka

Horka úplně nesnáším. Kdyby bylo na mně, tak ideální léto by vypadalo zcela jinak - maximálně 20 stupňů, lehký větřík i napůl zatažená obloha. Tropické třicítky dobře zvládám jedině u vody. Proto mou jedinou záchranou jsou bazény. Ale pozor, nemyslím tím otevřená koupaliště, ale naopak ta zastřešená. Když je totiž venku krásně, většinou bývají absolutně prázdná, protože se všichni chtějí vyhřívat na sluníčku. Já si zas potřebuju jen zaplavat. Hodinu v kuse jet od jednoho kraje k druhému. Ve vedrech taky úžasně zabírá sauna. Neklepejte si na hlavu a jen to zkuste.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama