Svátek zamilovaných | Co by udělalo radost holkám z redakce?

Drobný šperk, kvalitní kosmetika ani zážitek není nikdy krok vedle...
12022

Valentina, šéfredaktorka

Není to tak dávno, co jsem vám tu básnila o přívěsku na krk od nové české značky Lesvar. Mají teď (a i chystají) ale tolik hezkých novinek, že vám je musím doporučit znovu. Pokud toužíte po šperku, který bude vypadat nádherně, ale zároveň kvůli němu nebude muset váš partner vyloupit banku, nechte mu nenápadně otevřený prohlížeč s tímto e-shopem. Navíc si na většinu kousků z nabídky můžete nechat vyrýt vaše iniciály jako důkaz lásky. Za mě ale stejně vedou tyto náušnice – každá je jiná, ale fungují spolu dokonale. Asi tak jako většina spokojených párů. 

Klára, redaktorka publicistiky

Když poslouchám vyprávění babičky jak chodili s dědou 2x týdně do divadla, vždycky mi je líto, jak málo tam chodíme my. Valentýn nějak extra neslavím, ale přijde mi to jako super příležitost darovat právě lístky do divadla nebo na jinou kulturní akci, kterou si užijeme jen ve dvou. Nedávno jsme byli na představení Caveman v Divadle U Hasičů a nic mě tak dlouho nepobavilo jako srovnávání ženské a mužské nátury v podobě téhle vykutálené one man show. Aby to bylo fér, tak vznikla i Cavewoman, kde se pro změnu scénáristé vysmívají pánským nešvarům. Takhle bych si dokonalého Valentýna představovala já. 

Karolína, on-line redaktorka 

My doma den sv. Valentýna sice neslavíme, ale kdyby tomu tak bylo, rozhodně bych si přála nějaké voňavé kosmetické produkty. Nikde jinde si neodpočinu tolik jako ve vaně! To je moje oáza klidu, kam je vstup zakázán. Jen já, kvalitní kosmetika, vůně, pěna a hudba nebo nějaké příjemné čtění. Aaach, už se nemůžu dočkat večera! Dnes navíc poprvé vyzkouším novinky od Yves Rocher koncentrované sprchové gely, které jsou šetrné nejen k pokožce, ale i k přírodě. Díky 100 ml balení spotřebujete o polovinu méně plastů a zároveň s každým zakoupeným produktem z řady I LOVE MY PLANET zasadíte strom. Vybrat si můžete z vůní Lotosový květ & šalvěj nebo Granátové jablko & růžový pepř.

Koncentrovaný sprchový gel 100 ml, 99 Kč

Petra, produkční a on-line redaktorka

Jak a čím si nechat udělat radost? Já ráda dostávám (mimo milionu dalších věcí, samozřejmě) zážitky. Společně strávený čas s partnerem je totiž nejvíc! Vyskočte z povinností všedních dní a ukradněte si třeba jen víkend pro sebe. Nemusí se hned jednat o cesty do ciziny - i u nás se dá vymyslet spousta skvělých míst, kde víkend strávit. Co třeba vyzkoušet Chateau Mcely? Nádherné prostředí, dokonalé spa, restaurace z které nebudete chtít odejít a pokoje, jako z pohádky. Nechte se na Valentýna hýčkat a staňte se princeznou v Chateau Mcely. Na tenhle zážitek rozhodně jen tak nezapomente - slibuju!

Týna, fotoeditor

Razím heslo, že parfémů není nikdy dost. A proto i na letošního Valentýna by mě asi nenaštvalo, kdyby si můj kluk vzpomněl a překvapil mě nějakou vůní. Už dlouho se rozplývám v Ingredients store nad Byredo Black Saffron. Tuhle vůni jsem poprvé objevila před pár lety na dovolené v Berlíně a byla to láska na první přivonění. Kombinace jalovce a šafránu se základem tvořeným malinou a vetiverem je pro mě naprosto božská. Parfém má navíc neskutečnou výdrž, takže nezbývá nic jiného než prohlásit, že tohle je dárek snů. 

Týna, beauty redaktorka

Svátek zamilovaných všeobecně moc neprožívám, ale je pravda, že kdyby se na něj můj přítel vykašlal úplně, byla bych zklamaná. Většinou slavíme nějakou fajn večeří a drobným dárkem. Co by mi od mého drahého udělalo radost? Asi nějaký jemný šperk. Nepotřebuji diamanty (z těch bych byla upřímně asi zbytečně nervózní), ale může to být třeba náramek Le Petit Delice, který už jeden mám a nedám na něj dopustit nebo jednoduché náušnice. Třeba od Antipearle nebo Lesvar Accesorries. Mně se prostě opravdu moc líbí, když muži dávají svým partnerkám šperky. Působí to na mě gentlemansky a chlapsky. A vůbec by mi nevadilo, kdybych je dostávala třeba každý měsíc. Péťo, čteš to?