Reklama

TIPY REDAKCE | Nejlepší módní úlovky tohoto týdne!

Hurá na nákupy!
12415

Klára, redaktorka publicistiky

Už nyní si na Netflixu můžeme vychutnat první díl 3. řady seriálu Stranger Things, který buď už milujete anebo si ho teprve zamilujete! Seriál se odehrává v 80. letech, kdy značka Levi’s® frčela stejně jako dnes. Levi’s® spolupracuje s týmem kostymérů Stranger Things od první sezóny a využívá své rozsáhlé archivy, aby dobové oblečení přesně odpovídalo celé škále postav. Aktuálně se značka a seriál spojily a společně připravily limitovanou kolekci pro sezónu podzim/zima 2019. Můžete si tak pořídit autentické oblečení, které nosí El nebo Dustin. Nebo cool fanouškovské oblečení například s obráceným logem jako připomínka Upside Down. Já rozhodně musím mít žlutou mikinu s nápisem Eleven!

 

Karolína, on-line redaktorka

O tom, že jsem propadla cestovním taškám Longchamp už dost možná víte. Nyní mám ale na seznamu přání úplně jiný kousek z tohoto obchodu - a to tenisky! Maison Longchamp vytvořil  místo velkého počtu různých modelů tenisek pouze jeden, jednoduchý a velice sofistikovaný. Longchamp Freeminder. Ten v sobě spojuje street wear a městský chic styl zároveň. 

 

Petra, produkční

Léto je tu a s ním moje každoroční vášeň - kupování nových plavek. Klasicky tuhle akci nechávám na poslední chvíli, takže pak poletuju po obchodech jako šílená, ale letos, letos to bylo jiné. Věděla jsem totiž, že v Calzedonii mají novou kolekci plavek - TŘPYTIVÝCH PLAVEK! A jak je o mně známo, všechno, co se třpytí, mě magicky přitahuje! Takže se dá říct, že jsem šla na jistotu. Výběr mají opravdu velký - i netřpytivých plavek - takže pokud hledáte - vřele doporučuju! Užívejte si krásné (co možná nejtřpytivější) léto! 

Mariya, fashion redaktorka

Já už dlouho pokukuju po kouscích od návrhářky Lay Sedlákové. Nejvíc se mi líbí modely s výrazným potiskem. Například do této zkrácené bundy jsem se úplně zamilovala. Jestli je vám tento design blízký mrkněte se na celou kolekci na www.laysedlakova.com

 

Reklama
tampax
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama