Reklama

TIPY REDAKCE | Pojďte se s námi naladit na Vánoce!

Nákupní centra se zahalila do barevných světýlek a co nevidět se spustí prodej vánočních stromků...
Reklama
12657

A protože my se už Vánoc nemůžeme dočkat, přinášíme vám osobní tipy, jak se naladit na vánoční atmosféru...

Klára, zástupkyně šéfredaktorky

Můj dětský idol byl Macaulay Culkin - Kevina jsem měla nahraného na VHS a viděla ho snad milionkrát. Je to pro mě takový symbol Vánoc. A tak mě naprosto nadchla nová kolekce Happy Socks Naughty or nice, jejíž tváří není nikdo jiný než Macaulay. Už dříve bylo jasné, že ponožky nesmí chybět pod žádným vánočním stromečkem. A teď, když jsou na světě ponožky propojené se symbolem Vánoc všech devadesátkových dětí, je to snad ještě jasnější, co myslíte? Zakoupíte na Urbanlux.cz.

Karolína, online redaktorka

Na mě vždy dolehne příjemná vánoční atmosféra ve chvíli, kdy mé oblíbené kavárny zařadí na menu speciality s vůní perníku nebo svařák. Mňam! V Costa Coffee miluju perníkové caffè latte. Letos si ho ale nebudu dávat v nádherném kelímku s vánočním motivem, ale budu si poctivě nosit svůj vlastní, omyvatelný, slibuju, Ježíšku! 

P.S. Pokud máte chvilku, udělejte svým blízkým radost papírovým pohledem, který jim napíšete přímo v Costa Coffee, třeba při čekání na kávu. 

Týna, beauty redaktorka

Nejlepším způsobem, jak se navnadit na přibližující se vánoční svátky je za mě určitě vylupování beauty radostí z adventního kalendáře. Do ruky se mi jich zatím moc nedostalo, ale za nejhezčí zatím určitě považuji ten od L'Occitane. Obsahuje spoustu pečujících produktů, které potěší úplně každého, krásně vypadá a voní na dálku, aniž bychom ho v redakci rozbalovaly (čekáme samozřejmě na začátek prosince!) Jestli si chcete dělat radost celý měsíc před Vánocemi, tenhle adventní kalendář bude dobrá volba. Stojí 2730 Kč. 

Mariya, fashion redaktorka

Mně vždy navodí sváteční atmosféru nejrůznější dekorace do bytu, hlavně ty se světýlky. Všechno doma bych nejraději zabalila do světelných řetězu. V Butlers jsem nyní našla nový kousek, který mi ve sbírce nesmí chybět. Je dozdobený barevnými a třpytivými kuličkami. Krása! Do nějaké minimalistické vázy z čirého skla to bude to pravé. 

Petra, produkční a online redaaktorka

Pokud plánujete, stejně jako já, refreshnout vaše Vánoce (rozumějte doplňky), mám pro vás tip, kde naberete nejen spoustu inspirace, ale zároveň pořídíte ty nejvíc cool Vánoční ozdoby a doplňky! Jak se to kouzelné místo jmenuje? Butlers! Doporučuji navštívit jejich kamenné prodejny a vyšetřit si na tuhle návštěvu dost času! Budete ho totiž potřebovat! Takže ho ho ho a hurá do Butlers!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama