Stylové i praktické tašky | Objevte 6 malých i velkých zavazadel nejen na cesty

Volíte praktičnost a hodně kapsiček, nebo raději eleganci?
12102

 

 

 

 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Při letech letadlem jsem vždy věrná příručnímu kufru Thule Subterra a batohu Kanken. Jakmile však vyrážím někam autem, nedám dopustit na travel bag XL od Longchamp. Vyhovuje mi to, jak je taška sama o sobě lehká, skladná a snadno udržovatelná. Stačí otřít vlhkým hadříkem a je jako nová. A super je podle mě i její nadčasový vzhled. Já osobně jsem zvolila černo hnědé provedení, ale moc mě baví i limitky!

Mariya, fashion redaktorka

Kufry jsou fajn, mají kolečka a snadno se s nimi manipuluje. Jenže mně osobně přijdou mnohem stylovější cestovní tašky. Samozřejmně se dají vzít místo kufru jen na kratší víkendový trip (no nebo jako větší příruční zavazadlo), a musíte je nést v ruce. Když oni ale vypadají tak dobře! Teď zrovna jednu takovou sháním, protože odjet někam na víkend s Ikea taškou není úplně trendy. Vyhlídla jsem si jednu v Zaře. Je z pánského oddělení a stojí 1999 Kč a myslím, že bych do ní měla jít.

Petra, on-line redaktorka a produkční

Když cestuji, potřebuji, mimo klasického zavazadla, ještě příruční tašku, do které dám všechny nezbytnosti, které potřebuji mít neustále po ruce. Samozřejmě, čím větší, tím lepší. Už několik let jsem věrná kabelce Louis Vuitton Neverfull GM - jedná se o tu největší velikost a věřte, že se do ní vejde opravdu všechno. Je to sice trochu větší investice ale časem i fashion trendy prověřená stálice. Pokud tedy hledáte opravdu multifunkční velkou kabelku, která se ke všemu hodí a bude vám sloužit léta - Neverfull GM doporučuju!

Klára, redaktorka publicistiky

Až do nedávna jsem jezdila na dovolené s dost ošklivými taškami, se kterými snad ještě naši jeli na svatební cestu. Přišlo mi zbytečné si kupovat něco lepšího, když cestuji párkrát do roka. Ale poslední dobou se dají ulovit letenky do Londýna a jiných metropolí třeba za 800 Kč a tak už cestuji častěji a rozhodla jsem se poohlédnout po hezčím cestovním zavazadle. Výběr na trhu mě naprosto odrovnal. Tašky už nejsou jen praktickou záležitostí, ale dokonalým módním doplňkem. Vyhrál u mě tento kufřík Roxy, který pořídíte za 2 197 Kč. 

Týna, beauty redaktorka

Když vyrazím někam na výlet, většinou s sebou beru své dva psy. Pejskaři jistě ví, co to všechno obnáší, takže nemusím vysvětlovat, že v takových případech prostě potřebujete mít v pohotovosti dvě ruce. Obzvlášť, když vaši mazlíčci poslušnou chůzi u nohy na vodítku příliš nezvládají. Nejlepším zavazadlem se tak samozřejmě stává batoh. Nedám dopustit na můj nepostradatelný černý Herschel Little America ve střední velikosti. Vejde se vám tam v pohodě notebook a další nezbytnosti. Je opravdu kvalitně zpracovaný, praktický a podle mě skvěle univerzální. A právě jsem zjistila, že potřebuji ještě jeden – v mojí oblíbené pudrově růžové barvě. Na Freshlabels.cz ho seženete za 2790 Kč.