Reklama

TOP 4 profily českých influencerek, které stojí za to sledovat

Kdo podle nás momentálně stojí na předních příčkách českého Instagramu?
Reklama
10747

O kom si myslíme, že má (před sebou) hvězdnou kariéru uznávané influencerky, která udává trendy? Podívejte se na naše TOP 4 favoritky! Nebo že by jich bylo vlastně 7? 

1. @notsufunnyany – Vtipný růžvý profil je sázkou na jistotu, když se chcete pobavit a zároveň pokochat krásně sladěnou kompozicí barev a uceleným feedem. Uvidíte, že pokud se zastavíte u téhle blonďaté sympaťandy a zčeknete její příspěvky, nebudete litovat a budete se vracet pro porci pozitivní nálady hodně často. 

 

 

2. @zorkahejdova – Zorka není na české insta scéně žádným nováčkem, ale pokud ji ještě nesledujete, určitě byste měly začít. Je nejen krásná, ale má i neskutečný přehled o tom, co se kde šustne a co je kde nového. Navíc je strašně moc zábavná. My ji sledujeme všechny a každý den se nemůžeme dočkat nového příspěvku. 

 

 

3. všechny členky tria 3v1 – Martina, Nikol a Veronika jsou prostě skvělé spolu i každá zvlášť. Jejich osobitý humor a styl vás zaručeně pobaví a sledování jejich insta účtů se pro vás stane jistým druhem závislosti. Alespoň my v redakci to tak máme a holky nás neskutečně baví.

 

 

4. @sarahvubeauty – 23 letá Sarah je podle nás velkým talentem, o kterém ještě uslyšíme. Počet jejích followerů zatím nedosahuje závratných výšin, ale den ode dne stoupá a my si myslíme, že je otázkou velmi blízké budoucnosti, kdy Sarah bude velmi známá na poli beauty online scény. Co myslíte?

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama