TOP beauty produkty: 5 kosmetických radostí redakce JOY

Poznejte naše beauty favority pro měsíc duben!
12913

Klára, šéfredaktorka

Jestli je nějaký kosmetický pomocník, který mi aktuálně nesmí chybět, je to (kromě dezinfekce) krém na ruce. Mám je suché jako nikdy. A proto se odteď budu pravidelně mazat! Pokaždé, když si umyju ruce nanesu na ně jeden ze tří jemných vyživujících a hloubkově hydratujících krémů na ruce s krásnou květinovou vůní Oriflame. Snadno se nanášejí a vstřebávají a mají dokonale pozitivní jarní obal, takže mi zlepší náladu jen pohled na ně. 

Sandra, art director

Poslední měsíc nebyl cestování nakloněný, a ty další? Těžko odhadovat. Pokud se vám stýská po vůni nových míst, mám pro vás tip. Zacestujte si díky nové kolekci autentických parfémovaných vod Yves Rocher Autour de MINUIT, Nouveau GENRE a Sable FAUVE.
 
Tak kam to bude? Do sluncem rozpálené divočiny, svěžích tropických pralesů nebo smyslné večerní Paříže? Stačí jen zavřít oči, otevřít smysly a nechat se s vůní plnou emocí přenést kamkoli chcete a opustit tak stereotyp čtyř zdí, alespoň na chvilku.

Petra, produkční

Mám dlouhé vlasy, které už dva roky nebarvím a nechávám je žít svým vlastním (punk) životem. Někdy se ráno probudím a mám vlasy jako lvíče, jindy se vzbudím s beach vlnami a občas se stane, že se jim nechce nic a jsou rovné. Snažím se je nezatěžovat milionem produktů. Sázím na kvalitu místo kvantity a tou je pro mě rozhodně značka Garnier. Jejich řady na vlasy mi maximálně vyhovují! Nestojí x tisíc ale fungují jakoby stály! Momentálně u mě v koupelně najdete řadu Garnier Fructis Goodbye Damage, kterou doporučuju určitě vyzkoušet! Vaše vlasy si ji zamilují! 

Karolína, online redaktorka

Miluju vůně. Vanilka, citrusy nebo máta mi, ač to může znít divně, dokážou zlepšit náladu. Během vteřiny. A právě proto nedám dopustit na tělové spreje od Avonu. Jakmile jsem ve stresu, používám tělový sprej s čínským eukalyptem a mátovým esenciálním olejem. Doporučuju ho mít třeba u počítače a jakmile vás vytočí například nějaký email, stříkněte si ho třeba na předloktí, desetkrát se zhluboka nadechněte a hned vše uvidíte s potřebným odstupem.

Týna, redaktorka publicistiky

Odjakživa miluju masky. V posledních týdnech jsem se naučila si konečně vyhradit alespoň jeden dva dny v týdnu sama sobě a péči o pleť. Skvělá je v takovém případě Minéral 89 Hyaluron-Booster maska, se kterou přišla značka Vichy. Je složena z 89 % z termální vody Vichy vulkanického původu a kyseliny hyaluronové. Ale abychom nebyli jen u té vnější krásy – značka L'Oréal, pod kterou Vichy spadá, se rozhodla při současné koronavirové situaci věnovat více než 75 000 produktů, mezi kterými nechybí třeba ani čistící gely na ruce, českým a slovenským nemocnicím, lékárnám, supermarketům, hypermarketům a drogériím. Velká poklona a dík!