Reklama

Valentýnské tipy: Zjistěte, kam zajít na tu nejvíc instafriendly horkou čokoládu!

Tenisky na vlně sebelásky, tip na kosmetiku a již téměř tradičně i jeden eko tip!
Reklama
12808

Klára, šéfredaktorka

I když Den svatého Valentýna nějak extra neprožívám, ráda s přítelem vyrazím alespoň na symbolickou večeři nebo do kavárny. Kam zajdeme letos? Na super instafriendly Berry Hot Chocolate do Starbucks. Prémiová čokoláda, malinový sirup a nadýchaná malinová pěna, to je kombinace, které váš protějšek zaručeně neodolá. Nápoj Berry Hot Chocolate vykouzlí neopakovatelnou romantickou atmosféru, ať už si ho dáte v horké, či ledové variantě. K dostání bude ve všech kavárnách Starbucks od 11. do 16. února. Pokud si ho necháte připravit do vlastního šálku, ušetříte navíc 10 Kč a přispějete k ochraně přírody. Co třeba využít některý ze speciálních valentýnských tumblerů v designu Pink Lines Deco či Phinney Rose Deco?

Karolína, online redaktorka

Když už mluvíme o kupování kávy do vlastního kelímku.. Znáte skládací kelímek Stojo? Ráno si do něj uděláte čaj nebo kávu, o polední pauze si do něj necháte nandat polévku, kterou si z něj sníte v parku. Do Stojo hrnku si můžete připravit prakticky cokoliv.Jakmile jeho obsah zkonzumujete, hrnek jednoduše složíte a schováte. Stojo se vejde skutečně i do nejmenších kabelek, proto je super dárkem pro každou ženu!  Prodává www.ecomania.cz od 349 Kč.

 

Týna, redaktorka publicistiky

Jasné, Valentýn je většinou oslava zamilovanosti dvou lidí. Ne každý ale má parťáka do páru, a proto si myslím, že v tento den by se mělo myslet i na "sólisty". Jak říká jeden slavný citát: "Pokud nemiluješ sebe, nemůžeš milovat ani ostatní." Sebeláska a vztah k sobě samé je v životě důležitější, než si možná občas uvedomujeme. I proto toto téma odráží značka Converse ve své kampani LOVE FEARLESSLY. Najdete v ní minimalistický design okořeněný o láskyplné detaily i nápisy. Prostě láska na první pohled!

Petra, online redaktorka a produkční

Ideální dárek na Valenýna? Za mě určitě kosmetika! A protože je Valentýn vyjimečnou událostí i kosmetika by měla mít nádech neobyčejnosti, luxusu a  exkluzivity. Pokud bych si vybírala, vyberu si Dior! Dior je dlouhodobě mojí láskou a vášní! Nová vůně Miss Dior Rose N Roses a Lip Glow Dior Addict Diormania Edition jsou za mě produkty, které by neměly chybět žádné ženě, která se chce cítit svůdně, sexy a neobyčejně. A to samozřejmě nejen na Valentýna!
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama