Reklama

V hlavní roli šperky | Pro nevěsty, sběratelské kousky i pro podporu dobré věci

Splnit si sen šperkem od Louise Vuittona a zároveň pomoci například dětem postiženým nedávnými přírodními katastrofami? My říkáme ano!
Reklama
12837

Klára, šéfredaktorka

Pokud chcete osobní šperk pro kamarádku, která se bude například vdávat nebo k jiné životní události, vsaďte na náramky Mokama. Za tímto cute e-shopem stojí blogerky Little Kao, Little Moni a jejich maminka. Proto Mo - Moni Ka - Kao a Ma - mamínka, jak mamce říkají. Mají nepřeberné množství náramků, samolepek i washi pásků, které se jednoduše musí líbit každé zástupkyni něžného pohlaví!

Karolína, online redaktorka

Moc bych se divila, kdyby se mezi našimi čtenářkami nenašly milovnice značky Pandora. I já mezi ně patřím. V šuplíku s nejcennějšími věcmi ukrývám náramek plný korálků, ze kterých sálá tolik vzpomínek. Aktuálně ho sice nenosím, ale nikdy se ho nevzdám. Patříte také mezi sběratelky korálků a přívěsků s příběhem? A co byste řekly tomu, vlastnit absolutně výjimečný přívěsek Žabka z limitované edice ke 20.narozeninám ikonického náramku s přívěsky Pandora Moments?

Přívěsek Žabka z Limitované edice 2020 byl uveden 20. února online a ve vybraných prodejnách po celém světě, a to ve velmi omezeném množství. Každý přívěsek je označen puncem ke 20 letům přívěsků Pandora a je dodáván s certifikátem, který připomíná toto slavné výročí.

Každý měsíc v roce 2020 navíc spatří světlo světa a bude znovu uveden jeden z 12 nejoblíbenějších přívěsků Pandora jako součást Limitované edice přívěsků 2020, které jsou předurčeny k tomu, aby se ihned staly sběratelskými kousky. Každý přívěsek bude v nabídce až do vyprodání.

Týna, redaktorka publicistiky

Rozkvetlá říše divů. Tohle spojení zní víc než dobře, že jo? Někdo může namítnout, že květinové motivy jsou na jaře největším klišé. Kdo by si ale bez těchto věcí uměl první teplé měsíce představit? Značka šperků Wilhelmina Garcia, která ve svých návrzích vychází hodně z fantazie, snů a tvořivosti přišla s novou kolekcí Bloomland, která je plná květů a čtyřlístků. Já osobně se zcela zamilovala do jejích prstýnků. Ryzí jarní štěstí!

Petra, online redaktorka a produkční

Náramky Louis Vuitton for Unicef miluju a sama také nosím! Tenhle rok jsou ale klasicky "vyvedenější" než roky předešlé! V rámci svého partnerství Louis Vuitton for UNICEF uvádí značka Louis Vuitton na trh první náramek Silver Lockit, který navrhl Virgil Abloh, ředitel pánských kolekcí Louis Vuitton. 

Nový design je moderní, ale okamžitě rozpoznatelný a přidává další dimenzi stávající kolekce náramků. Je inspirován kolekcí jaro/léto 2020 od Virgila Abloha a nabízí se ve čtyřech barvách: černá, oranžová, celadon (zelená) a modrá s nádechem žluté.

Na náramku nechybí výrazné řetězy, které jsou pro tvorbu Virgila Abloha typické, tentokrát ve stříbrné barvě, kombinované s mohutnou barevnou šňůrou, přívěškem Louis Vuitton a visacím zámečkem s rytinou. 

V pokračování kampaně #MAKEAPROMISE se Louis Vuitton zavazuje zvyšovat povědomí a vybírat finanční prostředky pro UNICEF na podporu nejzranitelnějších dětí z celého světa. Zakoupením náramku Silver Lockit navrženého Virgilem Ablohem máte možnost podpořit práci organizace UNICEF, která v oblastech konfliktů a katastrof zajišťuje dětem přístup k vodě, hygieně, výživě, vzdělání, zdraví a bezpečnému prostředí. To zahrnuje podporu syrským uprchlíkům a hostitelským komunitám v Egyptě, Jordánsku, Libanonu, Iráku a Turecku, i pomoc dětem postiženým nedávnými přírodními katastrofami.

Silver Locket čerpá inspiraci z bezpečnostního zámku, který v roce 1890 vynalezl Georges Vuittonem, aby ochránil nejcennější osobní věci zákazníků. Od roku 2016, kdy vznikl první Silver Lockit, pomáhá tento náramek plnit slib pomoci ohroženým dětem. Čtyři varianty Silver Lockit by Virgil Abloh se budou prodávat za maloobchodní cenu 390 USD, z čehož 100 dolarů půjde na konto organizace UNICEF. Od vzniku Silver Lockit se v rámci partnerství Louis Vuitton a UNICEF vybralo téměř deset milionů dolarů pro UNICEF.

Silver Lockit by Virgil Abloh je v prodeji od 21. února - to znamená, že klidně hned zítra může vaše zápěstí zdobit designový kousek, který má smysl!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama