Zatočte s únavou! Máme pro vás osvědčené redakční tipy, jak na to!

Nevzdávejte to!
11100

Valentina, šéfredaktorka

Možná na mě po tomhle příspěvku spáchají kávoví fašisti z mého okolí atentát, ale já si prostě čas od času ráda zajdu do Starbucksu. A teď tam budu chodit asi ještě víc, protože jsem se konečně dočkala toho, že se nabídka amerického řetězce rozšířila o další alternativu kravského mléka – můj oblíbený mandlový nápoj. Pokud ho neznáte, tak ho vřele doporučuji, díky své oříškové chuti je výborný s kávou, chai tea i čokoládou. Vzhledem k tomu, že mandlový nápoj často upřednostňují vegani, tak pro ty mají ve Starbucks ještě jednu sladkou novinku, a to jablečný koláč z výhradně rostlinných ingrediencí. Ideální kombo na víkendové hřešení!

Lucka, fitness redaktorka

Zimní měsíce jsou pro mě nejhorší. Jsem úplně bez energie, nemám na nic náladu, ale chtě nechtě musím prostě fungovat. A abych to zvládla, je potřeba něčím dobít baterky. Strašně jsem si oblíbila smoothie. Nejenže mě čerstvá chuť různých druhů ovoce nakopne, ale dostanu do sebe mnohem více vitamínů, než kdybych si dala jen pomeranč nebo banán. V mé kuchyni už proto nechybí mixér SMOOTHIE TO GO od Conceptu. A musím říct, že je to super. Každé ráno si udělám jiné smoothie, a fantazii a chutím se meze nekladou! 

Týna, beauty redaktorka

Když se cítím unavená, nemám žádný extra tip – prostě si jdu lehnout, prospat se anebo se jen tak válím doma s puštěnou hudbou a zapálenou svíčkou a čtu si nebo koukám na seriály na Netflixu. Asi to není nic extra zajímavého, ale takhle to zkrátka mám. Občas mi pomůže i procházka nebo cvičení, ale to nesmí být únava moc velká. Co ale dělám poslední dobou celkem často a dělá mi radost, nabije mě pozitivní energií, je zapisování si do "deníčku" od bloggerky Anie Songe, který jsem dostala od své ségry k Vánocům. Ta knížka je fakt krásná – najdete v ní spoustu básniček k zamyšlení, originálních ilustrací a zároveň i volný prostor pro vaše vlastní myšlenky, kresby nebo třeba fotky. Anie je sama o sobě pro mě hodně zajímavý člověk, takže jestli ji náhodou neznáte, což pochybuji, mrkněte na její Instagramový profil @aniesonge.   

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Jsem milovnicí káv na všechny možné způsoby. Mám pocit, že nic jiného mě po ránu (nebo kdykoliv během dne) nedokáže nakopnout. Teprve nedávno jsem ale objevila zázrak jménem matcha latte a nemůžu se ho nabažit! Je to pro mě skvělá alternativa ke klasickému latte, kterého už jsem tak trochu "přepitá". Baví mě neobvyklá chuť, vůně i barva, která možná dost lidí odradí ale nenechejte se! Přijít o dokonalou chuť tohoto skvělého "nakopávače" by byla škoda! Na zdraví!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Boj s únavou. To je pro mě dost aktuální téma. Několik posledních dnů jsem se cítila jako přejetá parním válcem. Ale už jsem zpět! A víte, co mi pomohlo? Beauty day! Nebo spíše beauty večer. Vana s novou LUSH bombou Rocket Science, peeling celého těla, manikúra, pedikúra, maska na vlasy, masáž obličeje zázrakem Foreo Luna Mini 2 a na závěr oblíbený seriál a spánek. Ráno jsem se cítila jako nový člověk, zase jsem si připadala hezká a měla jsem energie na rozdávání!

Klára, foto editorka

Smoothie, které mě zaručeně nakopne a které doporučuji, když nemáte energii je kombinací jahod, broskve, borůvek, zázvoru, řeckého jogurtu. Přidat můžete lžičku lněného semínka, lžičku chia semínka, trochu skořice a asi půl šálku vody.

Mariya, fashion redaktorka

Protože už delší dobu nepiju černý ani zelený čaj a ani kafe, zahřívám se nejraději horkou vodou s citronem, který roztluču s trochou medu. Tuto zimu to je muj nej nej nápoj. A ještě mám v plánu ochutnat "zlaté mléko" - teplé (nejlépe rostlinné) mléko s kurkumou. 

 

sledujte nás na instagramu