Žhavé filmové novinky | Kterou premiéru si nenecháte ujít vy?

Jaký z tipů je vaším šálkem kávy?
12321

Valentina, šéfredaktorka

Dlouho jsem se tolik netěšila na žádný film jako na novinku od Quentina Tarantina. A vzhledem k tomu, že má jeho nejnovější počin v Česku premiéru až v srpnu, tak se asi ještě chvíli těšit budu. Ale věřím, že se to čekání vyplatí. Po uvedení Tenkrát v Hollywoodu na letošním festivali v Cannes tleskali nadšení diváci neuvěřitelných sedm minut vestoje. Děj snímku se odehrává v 60. letech minulého století a propojuje filmový Hollywood a řádění klanu masového vraha Charlese Mansona. Nejspíš to nebude úplně letní oddechovka, ale půjde určitě o napínavou podívanou. A obsazení je opravdu hvězdné: Margot Robbie, Dakota Fanning, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Tim Roth... Takže si rychle zapište do diářů termín 8. srpna! 

 

Týna, beauty redaktorka

Protože koukám poslední dobou daleko častěji na různé seriály, spíš než na filmy, mým dnešním doporučením je jednoznačně seriál Příběh služebnice, o kterém jste už pravděpodobně slyšeli. Příběh z blízké budoucnosti zaměřený na neplodnost žen mě zasáhl tak moc, že se už data 6.6., kdy má mít na HBO premiéru první díl 3. série, nemůžu dočkat. Jestli seriál sledujete, určitě jste na tom vzhledem k tomu, jak skončila série předchozí, stejně. A pokud vás tenhle příběh minul, určitě ho doporučuji začít sledovat. Nejde o žádnou oddechovku, u které si odpočinete. Já jsem několikrát v průběhu seriálu brečela (ale já řvu u všeho, haha), ale celý příběh je natolik fascinující, děsivý a emotivní, že prostě nemůžete přestat. Se svým přítelem na to nekoukejte, na kluky se v seriálu objevuje málo akce, ale zároveň nepočítejte s holčičí romantikou, i když vztahy se tu řeší také. 

Mariya, fashion redaktorka

Jedním z mých nejoblíbenějších současných řežisérů je Pedro Almodóvar. Příběh, kamera, hra herců, barevné pojetí - vše v jeho filmech je geniální. Čekala jsem na jeho nový snímek tři roky a doufám, nebo jsem si spíš jistá, že Bolest a sláva, která je nyní v kinech, mě opravdu nezklame.  

Petra, on-line redaktorka a produkční

Premiéra na kterou se fakt těším? Tentokrát, se trochu netradičně, těším na premiéru hororu Máma, která bude 30.5.2019. Ne, že by byly horory úplně můj šálek kávy ale občas si na nich ujedu. Partička středoškoláků, alkohol, party a pravidla, která se musí dodržovat... Nic extra převratného ale na základ hororu to stačí. Já se teda určitě bát půjdu, a co vy?

Klára, redaktorka publicistiky

Včera jsme byly s kamarádkami na filmu Šprtky to chtěj taky a smějeme se snad ještě teď. Je to naprosto ideální oddychovka, na kterou s partou holek zajít po těžkém týdnu nebo když se chcete zasmát. Režie se ujala Olivia Wilde, která svůj původ z filmařské rodiny nezapře. Dokážou se dvě nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve třídě odvázat a myslet na něco jiného než učení? 

Karolína, on-line redaktorka

V poslední době u nás frčí animáky. Hlavně proto, abychom mohli koukat celá rodina a bavilo to i syna. V kině jsme spolu ale ještě nebyli. Premiéra filmu Tajný život mazlíčků 2 mi připadá jako ideální příležitost, kdy poprvé společně zasednout do sálu v maxi popcornem. S kým se 20. června potkáme?