Žhavé jarní novinky | Kolekce i beauty produkty, o kterých musíte vědět

Naše srdce plesají...
12074

Valentina, šéfredaktorka
Jaro klepe na dveře, a to pro mě znamená jednu důležitou sezonní změnu. Návrat tenisek do mého každodenního života! Nosím je úplně ke všemu, jako ostatně asi už všichni. Navíc chodím ráda všude pěšky, takže bez nich nedám opravdu ani ránu. A jestli jsou nějaké tenisky, které nosím opravdu vždy, kdy teploměr neukazuje minus deset, jsou to plátěné Converse. První (vysoké červené) jsem si pořídila ve čtrnácti letech a od té doby to spolu táhneme bez jediné pauzy. Mám své klasické modely, nízké bílé nebo krémové, ty nikdy nezklamou, ale ráda si k nim pořizuji i limitované edice, které mají vždy zajímavý design (a většinou i myšlenku). Tentokrát jde opravdu o srdeční záležitost, protože kdo by nechtěl mít pár, který oslavuje ženství, lásku a osobitost? Do kampaně se zapojily a svou "definici dívky" vytvořily herečka a aktivistka Millie Bobby Brown, první baletka v hidžábu na světě Stephanie Kurlow, instruktorka sebeobrany Qin Yungquan, nonkonformní hudebnice Naomi Preizler a expertka v oblasti technologií Kasia Gola. Hlavním motem edice Love the Progress je navíc „Keep Loving, Keep Fighting", pod což se klidně podepíšu!


Týna, beauty redaktorka
Úplně se bojím to říct nahlas, ale jaro se už opravdu pomalu blíží. Nemůžu se dočkat, až se začne vše zelenat a ve vzduchu bude cítit svěžest a zrod nové dekády. Je to moje nejoblíbenější období v roce. A samozřejmě se vždy těším i na to, s čím přijdou kosmetické značky. A třeba na novinky od Dioru se snad těšíme všechny, ne? Vždycky se na produkty krásně kouká a všechny chceme alespoň jednu rtěnku, jeden lesk, jeden make-up... Nebo se pletu? Podívejte se na video, které ukazuje jeden z nejvýraznějších trendů sezony – lesklé, šťavnaté růžové rty. Já se do tohoto odstínu naprosto zamilovala. Jarní, svěží a neodolatelně růžový lesk k jarnímu rozkvetlému období prostě patří. Balzám na rty Dior Addict Lip Glow To The Max stojí 1030 Kč a k sehnání je už teď. 


Karolína, on-line redaktorka
Mým jarním objevem je nová kolekce CAVALCADE od LONGCHAMP, která každou ženu mávnutím kouzelného proutku přenese na prosluněnou kalifornskou pláž. Úplně vidím ty kombinace s denimem a maxi šaty.
Info o ceně na adrese Longchamp, Pařížská 16/125, Praha.


Petra, produkční a on-line redaktorka
Moje jarní radost je jasná! Jedná se o limitovanou edici od Manufaktury – Rebarbora & Divoká třešeň, jejíž jiskřivá hořkosladká vůně Vás okamžitě přenese na vlnu jarní pohody.

Edice obsahuje 6 kosmetických produktů, které intenzivně hydratují, zvláčňují, omlazují a šetrně se starají o pokožku těla, rukou, obličeje, rtů, ale i o naše vlasy. Je již tradičně doplněna o poctivý sirup pro přípravu domácích limonád a drinků. Můj osobní tip – vyzkoušejte sirup přidat do dobře vychlazeného prosecca a super jarní drink je na světě! Na zdraví a krásnou pleť! 


Klára, redaktorka publicistiky
Z jarních novinek mě nejvíce nadchly ty od mé oblíbené značky Fjällräven. Její název sice pořád neumím správně vysvětlit, za to jejich nové kousky sleduju bedlivě. Aktuálně pod jejich křídly vzniká unikátní koncept Kånken Art. Kdy dvojice švédských umělců navrhla designy batohů oslavující inspirativní rozmanitost, která je vlastní jak přírodě, tak nám, lidem. Každý z batohů je symbolem tvořivosti a každý z nich pomáhá přírodě prostřednictvím iniciativy Arctic Fox. Další novinkou jsou cool ledvinky, které aktuálně nesmí chybět žádnému trendsetterovi. 

Mariya, fashion redaktorka

Základ šatníku je potřeba mít, většinou se ale skládá z jednoduchých kousků v neutrálních tónech. To dá rozum, že, když je to základ. Aby to ale nebyla nuda, vždy ho doplnujte  trendy věcma zajímavých střihů a barev. Jarní kolekce značky Levi's se letos nese v duchu UNBASIC - jedná se o známé modely, ale v novém, svěžím provedení. Nášivky, loga, zajímavé kombinace materiálů, streetwear prvky a duch divokých devadesátek. Úplně jsem se do této kolekce zamilovala.  

sledujte nás na instagramu