Reklama

Be fit, be on-line: Vybavte se tech novinkami od Huawei a ukažte své lepší já

Udělejte radost sobě, svému tělu i fans na Instagramu.
Reklama
9361

Málokdy vám dáváme tip na doplňky ze světa technických vymožeností. Upřímně? Měli bychom to napravit. Právě chytré vychytávky totiž řeší všechny naše otázky nad tím, jak být stále v kontaktu se svými přáteli, rodinou, láskou našeho života, jak sledovat, co se děje nového ve světě i na sociálních sítích, nebo to, jak moc si máme hlídat své zdraví v poměru s tím, kolik toho za den třeba nachodíme nebo naspíme.

Právě díky super kouskům od Huawei, ale napravíme všechny své prohřešky teď a tady s tipy na věci za nevelké peníze a super výkonem k tomu.

Smartphone Huawei P9 Lite, vlajková loď Huawei a vyrábí se v černé, bílé a zlaté barvě. Má 13 MPx fotoaparát a špičkovou přední kameru. Zvládne bez problémů téměř cokoliv a vedle super fotek poslouží taky jako kvalitní mp3 přehrávač a spojení s okolním světem i on-line.

A pro fanoušky sportu máme ještě něco navíc.

Color Band A1 umí monitorovat spálené kalorie, různé aktivity jako chůzi, běh nebo jízdu na kole, spánek a UV záření. Lze ho propojit s chytrým telefonem a získávat tak upozornění na příchozí zprávy a hovory. Color Band A1 bude na trh uveden v listopadu.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama