Dara Rolins pro AVON | Objevte zpěvaččiny nejoblíbenější beauty produkty a zasoutěžte si o krásné ceny!

Dara Rolins bude v roce 2018 propagovat své oblíbené výrobky od Avonu v rámci konceptu Beauty by Dara. Kromě zeštíhlovacích krémů, které jsou již v prodeji, se můžete těšit i na novinku - parfém Luck Limitless, který se pyšní luxusním složením s tóny diamantového jantaru.
11375


Ve vůni Luck Limitless, která svou kompozicí podtrhuje pocity štěstí, se snoubí směs luxusních ingrediencí, kde hlavním tónem je exkluzivní diamantová ambra. Kromě ní vás očaruje také nádech pomela, zlaté orchideje a sladké vanilky z Madagaskaru.

 

 
 

A co znamená štěstí pro Daru? Na to jsme se exkluzivně pro vás zeptali!

Pamatuješ si na moment, kdy si se cítila nejšťastnější v životě?
Pokud se bavíme Stech velkých momentech, tak je to bezkonkurenčně narození moji dcery Laury. V běžném životě jsem ráda za svoji povahu, jelikož mě dělá šťastnou i to, že třeba svítí slunce.

Co děláš pro to, aby si se cítila šťastná?
Dívám se na svět pozitivně. Vidím sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. A upřímné si myslím, še za spoustu šťastných i těch méně šťastných momentů si těše člověk sám. Nikoliv nikdo další, svět atd. Každý svého štěstí strůjcem. Pochopila jsem jednoduchost rozhodnutí, že chci být šťastná a chovám se podle toho.

Je pocit štěstí ve tvém životě prioritou?
Určitě, ale není možně žit ve štěstí každý den. Řeším širokou škálu emoci, ale hlavní pocit, který je mi vlastní a do kterého se v každé situaci vrátím, je právě štěstí A a. bych nevěděla, co štěrtije, kdybych nezažívala krušně momenty - je to o rovnováze jako ve všem.

Jak děláš šťastně jiné lidi?
Tím, co umím nejlépe a co dělám nejraději; takže svojí hudbou.

Přicházející léto se v Avonu nese ve znamení štěstí. Dne 25. května proběhne v ulicích ve vybraných městech Šťastný den, kde si budete moci produkty AVON vyzkoušet. Od 24. května do 14. června v Avonu poběží Šťastná kampaň, ve které se můžete těšit na výhodně nabídky označena symbolem čtyřlístku. Přidejte se k Avonu také a vyhrajte v průběhu Šťastně kampaně například stříbrně náušnice s kameny Swarovski Crystals, nebo dovolenou v hodnotě 50 000 Kč. Více informací najdete na www.avon.

 

A nyní soutěž pro vás! Pět čtenářek JOY má jedinečnou šanci vyhrát welness baličky, které připravila zpěvačka Dara Rolins. Najdete v nich produkty Avon Works, které vám pomohou splnit si váš sen o dokonalé postavě, i další produkty, které pomáhají Daře být ve formě - například Liquid Chlorophyll, Suga Vida a CanO Water.

 

Soutěžit můžete do 1. června 2018. Pravidla jsou jednoduchá. Odpovězte správně na soutěžní otázku (nápovědu najdete ve videu) a vyplňte soutěžní formulář níže. Redakce po skončení soutěže vybere 5 výherců, jejichž jména zveřejní přímo zde, v článku.

sledujte nás na instagramu