Reklama

Denim podle celebrit: 20 hvězd, které vás inspirují

Nikdy nevyjdou z módy a my je budeme vždycky milovat.
8328

Každý den, každý týden, měsíc, rok... Když nevíme, co na sebe, jsou hned vedle domácích tepláků džíny tou nejlepší věcí, která nás může potkat. Ať už se v módním světě trendy mění jakkoliv, stálice v podobě denimu z něj nemá šanci zmizet. Zatímco na začátku byli džíny vytvořeny jako pracovní oblečení kvůli odolnosti ve všech podmínkách, dnes platí za must have každého šatníku nás smrtelníků i celosvětových hvězd. Stačí si vybrat jen správnou barvu a střih, a ať už budete svůj ideální kousek kombinovat s bílým tričkem a teniskami, nebo s kožešinovým kabátem a podpatky, šlápnou vedle v něm prostě nemůžete.

Podívejte se do galerie plné hvězd a najděte look, který vás baví. A rozhodně počítejte s tím, že vám ho pomůžeme proměnit v realitu.

V rámci týdne soutěží s JOY ve spolupráci s akcí DE:CLONE by Toni & Guy, která proběhne 16. 4. ve Slovanském domě v Praze, pro vás máme první možnost vyhrát pro sebe něco hezkého.

A co to bude? Tentokrát pro vás máme 5 x poukázku do obchodů Lee Wrangler v hodnotě 1000Kč, kde vám pomůžou získat nesmrtelné džíny podle vašich představ.

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Do nedělní půlnoci 10. 4. stačí správně zodpovědět otázku v následujícím formuláři společně s vyplněním všech kontaktních údajů. V průběhu pondělního dopoledne vybereme 5 správných odpovědí a jejich autory budeme kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem s podrobnostmi o vyzvednutí VÝHRY na akci DE:CLONE 16. 4., kam je nutné registrovat se na na rezervace.douglas.cz pro free vstup.

TÝDEN SOUTĚŽÍ od nás pro vás s JOY & Toni&Guy 

Více informací o celé akci můžete hledat na FB DE:CLONE by Toni&Guy ZDE!

UPOZORNĚNÍ: Všechny výhry bude nutné vyzvednout přímo na eventu DE: CLONE 16. dubna 2016 ve Slovanském domě, takže se určitě nezapomeň registrovat na rezervace.douglas.cz. Na stejné adrese si můžete vytvořit také rezervaci na líčení a česání, které na akci bude pro všechny registrované zdarma. Vstup je free a pouze pro starší 16ti let.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama