Dopřejte své pleti luxus s limitovanou edicí Catrice Kaviar Gauche

Vyhrajte tři balíčky Catrice Kaviar Gauche, které jsou plné exkluzivních produktů této jedinečné edice.
10875

Značka Kaviar Gauche spolupracuje s Catrice už po třetí a výsledek je opět dokonalý. Jaké produkty v limitované zlaté edici najdete?

Skvělou sadu čtyř profesionálních štětců s jemnými štětinkami, které z vašeho make – upu udělají vyjímečnou záležitost. Dokonale vykreslené kontury obličeje získáte pomocí štetce na tvářenku a konturováníŠtětec pro stínovaní a štětec na oční stíny vám pomůže vytvořit intenzivní i jemné kouřové líčení, kterým okouzlíte na každé párty. Díky štetci na rozjasňovač zase docílíte perfektně přirozeného a fresh vzhledu.

 

Dále limitovaná edice obsahuje elegantní pouzdro na štetce, které nabízí praktické řešení pro uskladnění štětců a zároveň je ochrání před poškozením a znečištěním.

 

Zlatý pudrový rozjasňovač s hedvábnou texturou, který je dokonalým doplňkem každé kabelky a kosmetické taštičky. Obsahuje částečky odrážející světlo, díky kterým se vaše pleť rozzáří a zahalí do závoje luxusu.

Paletka očních stínů odráží osobitost a charakter stylu Kaviar Gauche. Jemné tělové stíny s matným a jemně třpytivým efektem zaručí jedinečnost každého vašeho pohledu a vaše oči se stanou nepřehlédnutelnými.

Celá kolekce Catrice Kaviar Gauche je navíc designově dokonalá a stylová, proto vytáhnout z kabelky jeden z těchto malých zázraků a upravit si během dne svůj vzhled už není žádný problém. Naopak. Produkty Catrice Kaviar Gauche se stanou vašimi malými modními doplňky, které si zamilujete.

Chcete vyhrát tři balíčky nabité všemi těmito exkluzivními produkty? Nyní máte možnost!

Výherce vylosujeme ve středu 15.11.2017. Přejeme hodně štěstí!

 

 

 

sledujte nás na instagramu