#GiveLipsLove: 30 tipů, jak díky péči o rty stát nohama pevně na zemi

Všechny o sobě občas pochybujeme. Nikdy se ale pochybnostmi nesmíme nechat zlomit.
10194

Prožít život s jistotou, že každé naše rozhodnutí bylo správné, by nám dělalo radost. I když máme pocit, že máme k pevné půdě pod nohama kvalitně našlápnuto, občas jsme vhozeny do situace, která nás jednoduše vykolejí. Ať už je to hádka z partnerem, rodinné neshody, ale třeba i konání velkých strategických rozhodnutí v práci, zavalí nás najednou vlna pochybností, která s námi pořádně otřese. Ne navenek, ale tam někde hluboko uvnitř.

Možná vás to překvapí, ale právě maličkosti, které přichází zvenku nakonec ale dokáží všechno hodit do klidu. Ve stresových situacích můžeme samy sobě tisíckrát předčítat manuály, jak z toho ven, nakonec nás ale ujistí, že to vážně není až zas taková hrůza, třeba odposlechnutý rozhovor cizích lidí v tramvaji, film, kniha, nové boty nebo třeba nový účes.

Existuje ale ještě jedna věc, která naší řeči a pohledu na sebe samu do zrcadla dodá potřebnou jistotu, že děláme věci tak, jak bychom měly. A nemusíme na ni ani čekat jako na znamení shora, ani jako na extra drahý, nebo časově náročný zážitek.

Může to být hned!

Rtěnka je snad už od svého vzniku symbolem instantní vyrovnanosti a síly ženy. Stačí vybrat správný odstín a z dívky, která působí nesměle může být najednou na první pohled ambiciózní žena s jasnými životními cíli.

Marilyn Monroe kdysi řekla: „Dejte ženě ty správné boty a dokáže dobýt celý svět.“ My to ale vidíme trochu jinak – dejte ženě na rty ten správný odstín a dobude celý svět! A nevnímáme to tak jen my. Za jedno je s námi i beauty značka Estée Lauder, která s novou řadou rtěnek Pure Color Love Lipstick přináší do našich životů nekonečné možnosti.

Ať už jste, nebo chcete být jakákoliv, stačí si vybrat správně jeden ze 30 odstínů ve čtyřech různých provedeních a ovládnout své já naplno.

V nabídce jsou syté odstíny s perletí, matným finishem, kovové barvy i ty s dokonale krémovou texturou. Dostupné jsou rtěnky Pure Color Love Lipstick už od začátku dubna v prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích za cenu 690 Kč. Ale dnes uděláme výjimku!

Hned 30 kousků totiž máme od nás pro vás dnes i my. Zúčastněte se soutěže o 10x3 beauty novinky Pure Color Love Lipstick. Stačí do 30. května vyplnit formulář níže a máte hotovo. Máte chuť dobýt svět?