Happy B-day, essence: Narozeninová soutěž o gloss station a 13 lesků na rty

Čas na pořádnou party!
10368

Kdo by nemiloval oslavy narozenin! Jsou sice ukazatelem toho, že jsme o rok starší, ale zároveň světu dávají najevo, že jsme v životě udělaly další krok kupředu.

Dnes neoslavujeme my, ale naše dlouholetá kamarádka beauty značka essence. Tipnete si, kolik jí vlastně právě teď je? Už 15 super let, ve kterých nám přinesla ty nejlepší vychytávky pro naše krásnější já. Značka essence by si od nás zasloužila tolik dárků... A víte co, má pro nás všechny dárek hlavně ona! Za to, že budeme věrné fanynky pro nás připravila soutěž o super gloss station, která obsahuje 13 lesků na rty essence shine shine shine, kosmetickou taštičku, zrcadlo, držák na smartphone i provázky na fotky. Polička se dá navíc přidělat na zeď, protože všechny kouzelnosti, které v sobě ukrývá mají speciální uchycení a nic se vám nemá šanci vysypat a smíchat.

A jak se do soutěže zapojit? Stačí do 1. 7. vyplnit formulář níže a máte hotovo! Už 3. července pro vás přímo tady zveřejníme jméno šťastné vylosované!

13 lesků na rty essence shine shine shine, kosmetickou taštičku, zrcadlo, držák na smartphone i provázky na fotky vyhrává Táňa Antošová z Ostravy. GRATULUJEME!

sledujte nás na instagramu