#HereToCreate – Zúčastněte se trochu jiných tréninků od adidas

Adidas připravil sérii čtyř skupinových tréninků #HereToCreate zaměřených na mladé holky a ženy. Konají se vždy na netradičních místech, představují nové fitness trendy, ale hlavně ukazují, že trénovat se dá v pohodě všude, ne jen v posilovně. Navíc to může být i velká zábava, kreativitě ve sportu se totiž meze nekladou.
10683

První z těchto tréninků proběhl koncem srpna v atraktivním areálu Biotopu Radotín. Byl koncipován jako ranní trénink v přírodě. Na osmdesát účastnic čekal v areálu bohatý program, který odstartovaly ambasadorky značky adidas Zorka Hejdová a Míša Štoudková společně s dalšími influencerkami. První byl krátký běžecký trénink pod dozorem našeho nejlepšího maratonského běžce Jirky Homoláče. Holky pak byly rozděleny do skupin a postupně si vyzkoušely pod azurovou slunečnou oblohou všechny připravené aktivity – jógu na paddle boardech, chození po slacklinech, trénink s obručí hula hoop, skákání přes švihadlo nebo strečink a meditaci. Vše pod vedením pohodových lektorů, kteří účastnicím pomáhali různými tipy a triky. Nechyběla ani vynikající snídaně plná čerstvých džusů, smoothie a jídel z tzv. super foods. Využít mohly i líčení podle nejnovějších trendů Rimmel London nebo navštívit showroom adidas s novou kolekcí. Nechyběl ani dárek – tréninkové tričko adidas a sportovní kosmetika adidas od Coty pro každou účastnici.

Další z tréninků proběhne 12. 9. 2017 v originálních prostorách Nákladového nádraží Žižkov. Tentokrát bude jeho tváří Leoš Mareš. Dalších 80 sportovních nadšenkyň se může těšit na lekci gunningu s gumovými popruhy, pole dance, trénink indoor cyclingu, power jógu a deep work, speciální program, který v sobě kombinuje prvky pilates, jógy, kardiocvičení a uvolňujících cviků. Podvečer #HereToCreate bude tedy plný pohybu, hudby a zábavy.

Třetí trénink bude 20. 9. 2017 v prostorách sportovního centra Královka a ve Stromovce. Představí kreativní trénink v přírodě, ve kterém se stromy promění v cvičební nářadí a kopec v běžeckou dráhu. Nebude ale chybět ani Body & Mind lekce s lehkou jógou, pilates, chi-toningem a meditací.

Poslední adidas #HereToCreate trénink se ve spolupráci s partnerem A3 Sport uskuteční 26. 9. v galerii DOX, kam se ale vybrané účastnice dopraví z Dvořákova nábřeží na kolech. Na místě si pak vyzkoušejí lekci total barre, což je kombinace baletu s prvky pilates, fotbalový trénink a kick box. Nebude chybět DJ, atraktivní občerstvení, líčení kosmetikou Rimmel a dárek.  

A právě o účast na posledních dvou zmíněných trénincích hrajeme v naší soutěži. Nahrajte do soutěžního formuláře co nejnápaditější fotku zachycují váš trénink nebo jakékoliv sportovní vyžití. Nezapomeňte taky uvést, jaký z obou termínu se vám více hodí, my pak vybereme jednu vítězku pro každý z tréninků. Každá vítězka si pak bude moci na vybraný trénink vzít i jednu svou kamarádku.

Soutěž již byla ukončena. Účast na tréninku #HereToCreate 20.9. vyhrála pro sebe a svou kamarádku Veronika Lohynská, 26.9. si přijde zacvičit Michaela Kučerová.

sledujte nás na instagramu