Let's Play: Pusťte si do života barvy a vyrazte ve správných botách za štěstím

Dovolte si být happy!
10141

Občas to cítíme všechny. Potřebujeme restart. Potřebujeme malou pauzu, která nám dovolí nadechnout se a něco změnit. Každý máme trochu jinou představu o tom, co je pro nás ten správný restart, my ale tak nějak věříme tmu, že existuje i pár maličkostí, které v životě fungují jako nový začátek pro všechny. Účes & boty!

Možná to zní až příliš snadno, ale my to vyzkoušely a slibujeme, že tohle je jako první krok tou nejlepší volbou. Takže co? Plánujete jarní detox svého těla i mysli? Vsaďte na barvy! Stejně jako je Instagram plný barevných smoothie a celebrity nám jsou vzorem v barvení našich vlasů...

... chceme vám právě teď ukázat, že i barevné boty dokáží zázraky. Vždy jde totiž v celém outfitu o maličkost, která vás donutí vykouzlit úsměv na tváři, a to se bohužel tmavým odstínům příliš nedaří.

Cool kolekci, kterou bychom ve svém botníku klidně uvítaly celou, má právě v prodeji ECCO, a protože si tipy na dobré věci nechceme nechávat jen pro sebe, máme pro vás galerii nejlepších kousků, jako inspiraci.

Vedle barev navíc hraje do karet i super zpracování bot a materiály, které vám budou příjemné a vydrží s vámi každé dobrodružství všedního dne. A proč si rovnou nepořídit i něco navíc...

Ale víte co, dost bylo tipů od nás! Vyrazte do prodejen ECCO obuvi už teď a vyberte si samy to nejlepší pro vás, váš život i vaše nohy.

A aby se vám vybíralo o něco lépe, máme pro vás rovnou soutěž o 3 vouchery na nákup v prodejnách ECCO v hodnotě 3000 Kč. Stačí do 30. dubna vyplnit soutěžní formulář níže a máte hotovo! Tak co, jste připraveny na nový barevný start?  

sledujte nás na instagramu